Barvy pro okna VEKA SPECTRAL se rozrůstají

Pryč jsou doby, kdy se plastová okna dala sehnat pouze v jednom či maximálně dvou barevných odstínech. Dnes si můžete zvolit odstín přesně podle svých snů a svá plastová okna tak perfektně sladit s fasádou domu nebo interiérem místností. Proto se na nabídku podíváme blíže.

 

Skvělé barvy

Technologie VEKA SPECTRAL byla speciálně vyvinutá na povrchové úpravy plastových profilů od firmy VEKA. Okna od společnosti BOHEMIA PLAST GROUP s.r.o. tak získají zcela novou estetickou dimenzi, o které se vám dříve ani nesnilo. Navíc se prudce rozvíjí trend individualizace a každý chce mít každý naprosto originální výrobky, nejen proto se jedná o technologii budoucnosti.

 

Jaké jsou výhody?

Tato okna mají originální barevné odstíny a jsou úžasně sametově jemná na dotek, navíc mají výborné technické a mechanické vlastnosti s výtečnou odolností a dlouhodobou životností barevného povrchu.

 

Jaké si lze vybrat barevné odstíny?

Všechny odstíny jsou vytvořeny ve variantě ultra mat, která podtrhne jedinečný a elegantní vzhled těchto barevných oken. Objednat okna například v barvě antracit ultramatt, umbra ultramatt, weiß ultramatt nebo stahl ultramatt můžete u společnosti BOHEMIA PLAST GROUP s.r.o. Nabídka se navíc stále rozšiřuje o další a další odstíny a designové varianty. Aktuálně je naplánováno přidání metalických efektů. S touto technologií lze docílit povrchu matného i antireflexního, který na trhu s plastovými okny jen tak nenajdete.

Barevná škála je neustále aktualizována a díky této technologii si můžete pořídit barevná okna přesně podle svých představ. Aktuální nabídku si můžete prohlédnout na www.bohemiaplast.cz