Schodnice z poctivého dřeva mají své kouzlo

Přirozená krása přírodního dřeva se nedá s ničím jiným srovnat. Není nic hezčího, než majestátné dřevěné schodiště, lemující vstupní prostor vaší haly. Udělejte si sami doma prvotřídní a nenapodobitelné schody z dřevěných schodnic z našeho sortimentu. Společnost Drevo-shop nabízí dřevěné schodišťové stupně přímo od výrobce za tu nejlepší cenu na trhu. Schodnice buk a schodnice dub jsou oboustranně broušené a připravené ke konečné úpravě, jakou je lakování. Při přepravě zboží k zákazníkovi dbáme na jeho bezpečné doručení, a proto jsou jednotlivé dřevěné schodnice pečlivě zabaleny do fólie, aby nemohlo dojít k jejich poškození.

 

Náš zákazník, náš pán

Ne každý má jasnou představu o tom, jak by mělo jeho vysněné schodiště vypadat a co k tomu všechno potřebuje. Při jakémkoliv problému jsme připraveni podat svým zákazníkům pomocnou ruku a pomoci jim s výběrem vhodných dřevěných schodnic. Mezi naši prioritu patří především spokojenost všech klientům, a proto děláme naprosté maximum. Vyberte si na našem e-shopu dřevěné schodišťové stupně té nejvyšší kvality, vyrobené z kvalitní spárovky a nechejte se i vy okouzlit dřevem v celé jeho kráse! Z pohodlí domova, doslova během pár minut, si objednejte dubové schodnice a bukové schodnice za bezkonkurenční cenu!

 

To nejlepší z naší nabídky

Na našich stránkách si určitě vybere i ten nejnáročnější zákazník. Pravidelně doplňujeme zboží o nové produkty a dbáme na to, abyste měli naprostý přehled o všech našich výrobcích. Jedná se hlavně o kvalitní masivní dubové schodnice a bukové schodnice mnoha různých délek a velikostí. Při velkém zájmu dodáváme zboží i ve větším, takzvaném kamiónovém množství, kdy náš zákazník získá zvýhodněnou cenu. Délky a šířky schodišťových stupňů lze upravit přesně dle vašich požadavků a vyrobit potřebné schodišťové dřevěné stupně na míru. Přejeme vám příjemný a ničím nerušený nákup!