Střešní tašky Tondach je investice, která se vám vrátí

Nedáte dopustit na české výrobky? Klasická střešní taška Tondach je vyrobená u nás a z přírodních materiálů, které nezatěžují životní prostředí. Nabídnout však může víc než jen klasický design pálené střešní tašky. Pálené střešní tašky Tondach jsou tašky, které vás budou chránit po generace. Keramické tašky jsou svou dlouhou životností pověstné. Aby vás střecha netrápila, poskytuje navíc Tondach záruku 33 let!

Vsaďte na kvalitu a pořiďte si střešní krytinu od největšího výrobce střešních tašek u nás. Tašky jsou vyrobené v některém z deseti českých závodů, které Tondach vlastní a testované ve specializovaných laboratořích, kde se testuje kvalita materiálu.

 

Keramické tašky jen pro šikmé střechy? Tondach boří zažité stereotypy

Pokud nedáte na tradiční keramickou pálenou střešní tašku dopustit, ale mysleli jste si, že se pro vaši plochou střechu nehodí, zpozorněte. Tondach přichází s novou střešní taškou Figaro 11, která je určena právě pro ploché střechy! Její elegantní a chytrý design vás prostě nadchne!

 

Zapomeňte na nudu. Na výběr máte z desítek modelů

Nevěříte? Tondach nabízí více než 60 typů šablon a barev střešních tašek. Vybere si opravdu každý. Ať už hledáte historizující krytinu, jakou je například střešní taška bobrovka nebo prejz, či vás láká moderní a elegantní design, v katalogu střešních krytin Tondach si přijdete na své. Součástí nabídky jsou také doplňkové díly a ozdobné díly, které vaší střechu posunou zase o kus dál. Střešní tašky můžete pořídit v režné podobě, tedy bez povrchové úpravy, nebo opatřené glazurou či matnou engobou.

Keramické střešní tašky Tondach patří k těžkým střešním krytinám, které mají vyšší nároky na únosnost i přesnost provedení krovu. Za tu krásu to ale stojí, co říkáte? Mechanické vlastnosti materiálu jsou navíc více než příznivé. Tašky jsou dokonale mrazuvzdorné, UV záření nemění jejich barevnost a krupobití vám díru do peněženky jen tak neudělá. A kdyby bylo přece jen třeba nějakou tašku vyměnit? S 33 letou zárukou vás to nebude stát ani korunu.

 

Tepelně izolační systém iRoof

Tondach nabízí vlastní tepelně izolační systém, který je dostupný ve třech variantách. Pokud je pro vás nadkrokevní izolace vhodným řešením, neváhejte zabrousit do podrobností tohoto moderního izolačního systému.