Silný pomocník do každé dílny

 Mít svojí vlastní dílnu – o tom snilo každé malé dítě, a to nejen kluci! Jakmile jsme měli možnost, jít se na takové místo podívat ať už k tatínkům, dědečkům, nebo rodinným známým, hned jsme toho využili. Tenkrát nám stačilo si do svěráku na ponku dát klacík a ořezávat ho. Byli to pro nás chvilky zábavy a odpočinku. Když jsme dospěli a měli jsme možnost si doma takovou dílnu sami založit, bylo to jasnou prioritou. Pokud také patříte k těm zručnějším a zvládnete si spoustu věcí sami opravit, či dokonce vytvořit, potřebujete na práci ten správný prostor. Čisté pracovní prostředí je vždy prvním krokem k úspěšné realizaci našich nápadů. V dílně si navíc můžeme i odpočinout a nemyslet chvíli na věci, které nás obtěžují. Můžeme tu mít chvíli sami pro sebe a vytvářet věci, které byly našimi dětskými sny. Umět něco vytvořit rukama, cítit vůni čerstvě ohoblovaného dřeva, to je pro nás to pravé. Nicméně po každé činnosti, jako je hoblování, řezání nebo vrtání přichází méně příjemná část a tou je úklid. Důvodem je čistota a především bezpečnost. V domácnosti se zbavíte nečistot raz dva, nepořádek v dílně si ale žádá opravdu výkonného pomocníka, tím je multifunkční vysavač.

Multifunkční vysavač Kärcher WD 5 Premium (cena 4990 Kč)  si bravurně poradí nejen s nečistotou v bytovém interiéru, ale i v dílně či na zahradě. Vysaje hobliny či piliny, kamínky, písek i hlínu. Využití pro něj najdete nejen v dílně, ale také v garáži i okolo domu. Bez námahy odstraní například i vylitou tekutinu. Poradí si i s hůře přístupnými místy, kde se nečistoty usazují. Zvolením režimu fukaru nečistoty můžete vyfouknout a poté v režimu vysavače jednoduše vysát.

Vysavač Kärcher WD 5 Premium má extrémně vysoký sací výkon při spotřebě pouhých 1100 W. Mezi praktické vymoženosti patří inovativní technika odnímání filtru, která umožní pohodlné vyjmutí filtru vyklopením filtrační kazety.

S integrovanou funkcí mechanického oklepu filtru lze zašpiněný filtr stisknutím tlačítka účinně vyčistit silnými pulzními nárazy vzduchu. Díky tomu rychle obnovíte sací výkon vysavače. Přepínatelná podlahová hubice se dvěma gumovými a dvěma kartáčovými pásky a nová hadice zajistí naprosto vzorové zachycení nečistot všeho druhu a nabízí nejvyšší čisticí komfort. Dalším benefitem přístroje je parkovací poloha i praktická úschovna kabelů a příslušenství přímo na přístroji.

 

www.karcher.cz

www.svetcisteni.cz