Každá dřevostavba potřebuje kvalitní okna

Dřevostavby se v současnosti stávají stále populárnějším druhem výstavby rodinných domů. Přináší skvělou schopnost izolace a odhlučnění. To vše díky použitým materiálům a technologiím při výrobě. Velmi důležitou součástí tepelně-izolačních schopností celé stavby jsou okna. Právě okna jsou nejvíce náchylná k tepelným ztrátám a proto je velmi důležitá jejich kvalita. Pokud nepodceníte kvalitu oken, dostaví se vám výrazné úspory za vytápění. Už jen zvolit správný druh.
 

Dřevěná okna nebo raději plastová?

Většina domácností, které se rozhodnou pro realizaci dřevostavby chce mít ve svém domě samozřejmě raději dřevěná okna. Pokud je celý dům ze dřeva, mnozí z nás si nedovedou představit, že by jejich okna byla z jiného materiálu. Kvalitně vyrobená dřevěná okna mají výborné tepelně-izolační vlastnosti a dodávají domácnostem příjemný nádech přírody a také útulnou atmosféru. V porovnání s plastovými okny ale bývají dražší. Proto se i do dřevostaveb můžete rozhodnout i pro plastová okna. Při rozhodování je vždy lepší jednotlivé druhy oken porovnat, rozdělit si jejich přednosti a zápory a pak se správně rozhodnout.

 

Porovnávat můžete i u jednoho výrobce

Většina společností na našem trhu se specializuje pouze na výrobu jednoho druhu oken. Někteří na plastová, jiní na dřevěná. Každý výrobce vám při vidině výdělku bude doporučovat svůj výrobek a nebude vám dávat objektivní rady. Naštěstí i na našem trhu jsou výrobci, kteří se soustředí na výrobu plastových i dřevěných oken. Díky tomu vám dokáží vždy objektivně poradit, který druh bude pro vaši stavbu opravdu výhodný. Takovým výrobcem je například společnost OKNOPLASTIK. Tato firma je na našem trhu spolehlivým výrobcem oken už od roku 2002. Za více než 10 let praxe získala v tomto oboru mnoho zkušeností, které nyní uplatňuje u nových zákazníků. Součástí sortimentu nejsou pouze kvalitní okna, ale také vchodové dveře.

 

Kompletní nabídku naleznete na www.oknoplastik.cz.