Stavba dřevěné terasy je zárukou rodinné pohody

Postav dům, zasaď strom, zploď syna. Tisíce let staré poslání, které bylo životní náplní každého muže, se v moderní době rozšiřuje i o úkol zajistit své rodině odpočinkové a herní zóny. V případě domu jde jednoznačně o stavbu terasy.

Postav dům, zasaď strom, zploď syna a zbuduj terasu plně kopíruje směr novodobého života. Stavba dřevěné terasy ke každému rodinnému sídlu rozhodně patří. Využívat ji budou nejen dospělí ke grilování, posezení u kávy nebo relaxaci, ale terasa je vhodná i pro děti, které si na čerstvém vzduchu suchou nohou velmi dobře pohrají. Absence nutnosti přezouvat se do bot maminky ocení záhy.

 

Dřevěná terasová prkna jsou „IN“

A o pocit čistoty a bezpečí při výstupu z interiéru zde jde především. Terasa bývá koncipována tak, aby na ni byl přístup, kdykoliv si obyvatelé domu vzpomenou. Ideálním půdorysem pro tento relax prostor v exteriéru jsou dřevěná terasová prkna. Jde o německý sortiment, který vyniká svou precizností a kvalitou. Dřevěná terasová prkna jsou té nejvyšší kvality s nízkým podílem suků německé prvotřídní výroby VEH TOP – Holz Henkel. Mezi doposud nejoblíbenější materiál patří sibiřský modřín, populární jsou ale i exotické dřeviny, od Bankirai po Massaranduba.

 

Proč vybrat terasová prkna sibiřský modřín?

Terasová prkna Sibiřský modřín mají nádherný design, který uhrane každému. Odstín stříbrné šedé, strukturovaně s nízkým podílem suků, působí noblesním dojmem a hodí se ke každému architektonickému stylu nemovitosti. Sibiřský modřín je ideální pro terasy, které slouží jako odpočinkové zóny. Své uplatnění ale modřín najde i v okolí bazénů. Je vyhledáván pro své protiskluzové vlastnosti. Je odolný proti slané i chlorované vodě, nepálí na sluníčku jako běžná dlažba, má extrémně vysoký obsah pryskyřice i hustoty dřeva a je nejtěžší jehličnatou dřevinou, díky čemuž má také přirozenou odolnost proti klimatickým vlivům.

 

Stavba dřevěné terasy svépomocí nebo klíč

Terasu si můžete nechat vyhotovit na klíč, ale zvládnete ji sestavit i svépomocí. Dodávku terasy lze požadovat s kompletními doplňky, jako jsou klipy, vruty, hranoly a šrouby. Získat pro svou poptávku nezávaznou kalkulaci i návštěvu technika, který místo obhlédne a zhodnotí situaci, lze zdarma. Stačí zavolat na +420 739 971 623 nebo vyplňte interaktivní dotazník na webovém rozhraní www.terasova-prkna.eu, kde je možno zadat i orientační kalkulaci. Napíšete rozměry terasy, poté další vaše požadavky na materiál, barvu, dřevo a získáte odezvu z back office během několika hodin. Budete hned vědět, na jakou investici se připravit a