Jaký je materiál pro vaše nová okna? Jednoznačně dřevo!

Stavíte dům a nevíte z jakého materiálu si necháte vyrobit okna? Nebo potřebujete na starším domku vyměnit okna kvůli nedostatečné izolaci? Na výběr máte plastová okna nebo dřevěná okna (eurookna). Plastová okna jsou více rozšířená, ovšem dřevěná okna mají výhod mnohem více.

 
  

 

 

 

 

Dřevěná okna jsou praktická a navíc krásná
oknaDřevěná eurookna mají vynikající tepelně izolační a protihlukové vlastnosti. I když se plastová okna se v dnešní době také mohou vyrábět v dřevěných designech, stále se jedná pouze o napodobeninu. Plastová okna tak vypadají jen z dálky, ale nemají vlastnosti dřevěných oken. Mezi tyto vlastnosti patří především charakteristické fyzikální a mechanické vlastnosti přírodního dřeva. Dřevo navodí příjemnou atmosféru do každého prostředí. Dřevěný povrch působí v místnosti útulně a sympaticky. Jejich údržba je snadnější a v případě drobného poškození se materiál opravuje snadněji než plast.

Atypická okna nejsou problém pokud jsou od Truhlářství Tichý
Většina truhlářských společností se specializuje pouze na vyrábění několika málo modelů eurooken, a pokud budete chtít atypický rozměr, tak vám nebudou schopni vyhovět. To ovšem pro Truhlářství Tichý neplatí. Tato firma se již dlouhodobě zabývá výrobou a montáží dřevěných oken (eurookna i špaletová okna) a je schopna vyrobit jakákoliv okna s jakýmkoliv rozměrem. Zakázku realizují od výroby až po usazení, včetně povrchové úpravy. Okna jsou standardně vybavena izolačním dvojsklem.

Více informací najdete na www.truhlarstvi-tichy.cz.