S okrasnými kameny uděláte svůj domov mnohem krásnější. A zahrada s nimi získá ještě větší kouzlo

Někteří tráví doma celý den, jiní jsou v týdnu od rána do večera v práci a o víkendu na cestách. Bez ohledu na životní styl však všichni chceme přívětivý a pohodlný domov. Jen tak se v něm totiž budeme cítit dobře.

 

Dokonalý domov je komfortní a osobitý

Od chvíle, co jsme se do našeho domu nebo bytu nastěhovali a pořídili do něj první kusy vybavení, přemýšlíme, jak ho vylepšit a zdokonalit. Průběžně v něm obměňujeme různé prvky od dekorací až po jednotlivé kusy nábytku. Snažíme se, aby byl náš domov ještě krásnější a pohodlnější.

 

Dekorativní kameny podtrhnou tvář vašeho domova

Přírodní materiály jsou v kurzu. Jsou totiž krásné, vnášejí do našeho života harmonii, a navíc jejich využíváním zdaleka nezatěžujeme přírodu tolik, jako když pořizujeme výrobky z nejrůznějších plastů. A právě dekorativní kameny jsou jedinečnými prvky, které můžete použít v interiéru i v exteriéru. Snadno s nimi z vašeho domu či bytu vytvoříte dokonalejší místo pro vás i vaši rodinu.

 

Jaké okrasné kameny zvolit na zahradu?

Na zahradách jsou oblíbené hlavně solitérní kameny a nejrůznější okrasné valouny. Zahradní kameny můžeme využít i k vytvoření různých mozaiek, skalek či jimi ohraničit záhony a cestičky. Řadu zahradních kamenů dokonce nevídáme pouze v parcích; hojně jsou umisťovány i do atrií kancelářských budov, vstupních hal hotelů ido zimních zahrad.

 

Které okrasné kameny se hodí do interiéru?

Solitérní kameny a valouny budou vypadat skvěle i v obývacím pokoji nebo v pracovně. A pokud máme rádi pestré barvy, můžeme sáhnout po skleněných kamenech. Ty totiž mohou hrát všemi barvami, záleží jen na tom, jaké si vybereme. Můžeme zvolit libovolnou barvu nebo je třeba naaranžovat ve vrstvách do skleněné nádoby.