CS-BETON s.r.o.nabízí stylovou dlažbu CSB – ALTO

Hledáte netradiční řešení pro úpravu povrchu před vaším domem? Už nemusíte, CS-BETON s.r.o. má pro vás jedinečnou dlažbu s názvem CSB – ALTO. Stojí za to!

Originální vzhled dodá styl
Dlažba CSB – ALTO má pomocí speciální technologie ostařený povrch, a právě proto svým vzhledem připomíná přírodní kámen. Dlážděné plochy tohoto typu tak působí silně historizujícím dojmem, který dodá styl každému místu. Dlažba CSB – ALTO je proto vhodná především do historických částí měst a obcí. Výborně se ale hodí také k rodinným domům nebo na zahrádky restaurací a kaváren.

www.csbeton.czwww.csbeton.cz

Barevné variace zaručeně zaujmou
Společnost CS-BETON s.r.o. nabízí stylovou dlažbu CSB – ALTO nejen v klasické šedé barvě, ale je možné ji mít i v barevném provedení COLORMIX, které ještě více zdůrazní její rustikální vzhled. Pozor, při použití COLORMIX je nutno při pokládce postupovat trochu odlišně. Nejlepšího vzhledu, docílíte tak, že kameny budete klást z více palet či vrstev nahodile. Chybou by pak bylo klást jednotlivé kameny z vrstvy přesně tak, jak na ni leží. Tak totiž může dojít k estetickému znehodnocení celého díla!

Kvalita za rozumnou cenu
CS-BETON s.r.o. se výrobou dlažby zabývá již mnoho let, což může dosvědčit řada spokojených zákazníků. Dlažbu CSB – ALTO pořídíte již od 279 Kč za m2. Neváhejte a podívejte se na nabídku CS-BETON s.r.o. na www.csbeton.cz. Budete překvapeni širokou škálou jejich produktů.

www.csbeton.cz