Trend kovové podlahy? ANO!

Kov nepatří zrovna mezi materiály, které jsou obvyklé na podlahu. Možná právě pro tu nepatřičnost se kovový vzhled zalíbil designérům novinek v keramických dlažbách a obkladech a vzniknul tak nový trend. Výsledek vůbec nevypadá špatně.
Keramický střep je základ

Základem je kvalitní keramický střep, jehož povrch je pokryt tenkou pokovenou vrstvou. Tím bylo dosaženo vzhledu měděné patiny, která si našla velice rychle místo v retro interiérech i v těch hyper moderních. Po počátečním úspěchu nastaly experimenty s dalšími kovovými možnostmi a výsledkem je celá série keramické dlažby a obkladů s designem různých kovů.Luxus

Nezůstalo jen u prostého vzhledu kovových plátů. Nastala hra s leskem i matem, blyštivými glitry a různými květinovými a astrálními motivy. Tento typ luxusní dlažby rozhodně není pro každého, ale pokud se pro ni rozhodnete, nebudete litovat. Váš interiér povýší mezi ty exklusivní.


Nestudí

Nemusíte se bát ani studeného povrchu, protože podlahové vytápění je velmi vhodné právě pro tento typ keramiky.

Protože je určena spíše pro velké plochy, vyrábí se ve formátech 45×45, 50×50, 30x60x, 60×60, 45×90. Vtip jí ale můžete dodat i mozaikou.

Tyto keramické obklady a dlažby najdete pod obchodním názvem METALLI v showroomu ASSO, v Biskupské ulici č. 8, v Praze. Ceny jsou od 1 800 Kč za m2 do 4 356 Kč za m2 materiálu. www.asso.cz