Vybíráte světla do dětského pokoje? Nekupujte jen jedno stropní svítidlo

Pokud dětem zařizujeme pokojíček, většině z nás jde o to, aby byl vybaven hezky, funkčně a také s ohledem na jejich zdraví. To se týká všeho, co do pokoje umisťujeme. Pokud se zaměříme na osvětlení, měli bychom jej volit s ohledem na to, kde je umístěno okno, kdy do pokoje svítí slunce a ve kterých částech místnosti bude ten či onen nábytek.

 

Dětské stropní svítidlo

Pokojíček můžete vybavit několika nástěnnými svítidly, která by zastoupila funkci hlavního stropního svítidla. Ovšem praktičtější je vybrat jedno hlavní světlo, a doplnit jej menším světly nebo lampičkami tam, kde bude více osvětlení potřeba. Skvělá jsou dětská stropní svítidla s nastavitelnými světly, jako je to např. u modelu BIRDS.

Jestliže už teď víte, že nastavitelná světla nepotřebujete, sáhněte po závěsném dětském lustru BIRDS v krásném veselém dizajnu.

 

Lampičky všude tam, kde je jich potřeba

V dětském pokoji jistě skvěle vyhoví i lampičky, které lze jednoduchým klipem uchytit ke stolu, k poličce nad postelí nebo třeba k rámu poschoďové postele. Eliminujete potřebu vrtat hmoždinky do zdi a kdykoli dětem lampičku přesunete dle potřeby. Navíc lze klipové lampy natočit. K dostání jsou jak pestrobarevné typy, tak elegantní stříbrné, bílé nebo třeba rustikální kousky, jež jsou ideální pro větší děti, které už mají svůj styl.

 

Aby se děti v noci nebály

Drtivá většina z nás se v noci bála, a mnozí se stále tmy bojíme, zvláště tam, kde slyšíme zvuky. Zajistit dětem pocit bezpečí i v noci, by mělo být primem všech rodičů. Ideální jsou stmívatelná noční LED světla. Jde o noční lampičky na baterie s 3-stupňovou dotykovou regulací i regulací barvy LED.

Světla umí dětský pokoj velmi zútulnit i oživit. Využijte toho a pořiďte svým ratolestem taková, která využijí a budou se jim líbit.