Jsou zde další domy a pozemky v Bydlení Vinoř II

 

Bydlení Vinoř představuje novodobou koncepci bydlení v rodinných domech. V tomto projektu je kladen velký důraz na kvalitu staveb a maximální komfort všech rezidentů. Tento projekt vyrůstá ve velice atraktivní a žádané lokalitě Prahy 9. V celé oblasti zástavby budou nově vybudovány také pozemní komunikace a inženýrské sítě, právě kvůli maximální spokojenosti.

 

Co vše vznikne v tomto projektu?

Bydlení Vinoř je dílem úspěšné a spolehlivé developerské společnosti Unistav a.s. Ta má na svém kontě již množství realizovaných projektů v různých částech Prahy a s jejími projekty byli rezidenti vždy plně spokojeni. V projektu Bydlení Vinoř společnost Unistav využila svých zkušeností a připravila velice zdařilý projekt, který se již nyní těší velké oblibě. Nejedná se o žádnou maličkost, protože v rámci projektu vznikne 6 luxusních rodinných domů, 22 řadových domů s vysokými standardy vybavení a 21 pozemků určených k budoucí zástavbě. Vybírat si zde může každý a ceny jsou pro tuto oblast velice přijatelné.

 

Vysoké standardy každé stavby jsou samozřejmostí

Výborně zvolená lokalita a nadstandardně vybavené domy jsou největšími přednostmi tohoto projektu. Rodinné domy mají vlastní zahradu, balkon a terasu. Plánované dokončení projektu je na červen 2013, takže není moc času váhat. Máte také možnost prohlédnout si i ostatní novostavby v Praze, zda by vám některá z nich nevyhovovala více. Na stránkách www.online-reality.cz/domy-na-prodej-praha jich najdete opravdu velké množství. Všechny zde nabízené projekty jsou od spolehlivých developerských společností, mezi kterými nechybí ani Unistav.

 

Informace o projektu Bydlení Vinoř naleznete na www.bydleni-vinor.cz.