Výstavba dřevostaveb zažívá v posledních letech obrovský boom

V posledních několika letech vzrostl zájem o výstavbu dřevostaveb, a to hned z několika důvodů. Samotná realizace je poměrně rychlá, navíc je velkým lákadlem udržitelnost. Pokud se obáváte, že vám dřevostavba vydrží sotva deset let, potom jste na omylu, protože rodinný dům poslouží i dalším generacím.

Současný trh s nemovitostmi je poměrně rozmanitý. Zájemci preferují především ekologická a nízkoenergetická stavení, přičemž obrovský boom zažívá výstavba dřevostaveb. Postavené jsou totiž během několika měsíců, protože se jedná o montované stavebnice, které se na druhou stranu vyznačují dlouhou životností.

 

Dřevostavby jsou šetrné k životnímu prostředí

Postupem času se začaly nároky na bydlení zvyšovat a zvyšovat. Zájem je především o nízkoenergetické a pasivní rodinné domy, které šetří provozní náklady. Nechejte si vypracovat projekt dřevostavby na míru od specializované společnosti, jež v této oblasti působí dlouhá léta. Co se týče doby výstavby, tak budete bydlet do 9 až 12 měsíců. V dané době je započítáno i vypracovávání potřebné projektové dokumentace.

 

Jak výstavba dřevostavby probíhá?

Celý proces je naprosto jednoduchý. Jestliže je dřevostavba na míru vaším snem, obraťte se na společnost Martinice Group. Připravte si všechny své požadavky, které chcete, aby byly promítnuty do projektu. Jakmile odsouhlasíte dispozice, vzhled domu a cenu, podepíšete smlouvu a společnost se pustí do realizace. Projekt je vypracován do dvou měsíců, následně se vyřizují administrativní úkony a na závěr se vyrábí jednotlivé díly a montuje se dřevostavba na klíč.

Pak vám už nic nebrání v tom, abyste se nastěhovali do vysněného rodinného domu. Více informací, nabídku i reference najdete přímo na webové stránce www.martinicegroup.cz.