Žaluzie mohou být i dekorace

Když se řekne slovo žaluzie, tak si většina z nás představí nevzhledné plastové výrobky pověšené na našich oknech tak, aby bránily ostrému slunci. Žaluzie ovšem nemusí být vyrobeny pouze z umělých materiálů, které jsou na pohled nevzhledné, ale také z materiálů přírodních, které krásně dotvoří vzhled našeho interiéru.

 
  

Žaluzie do každého interiéru
Největší předností žaluzií jsou samozřejmě schopnosti regulovat sluneční paprsky a ochrana našeho soukromí. To ovšem neznamená že byste si nemohli pořídit žaluzie, které budou ladit do vašeho stávajícího interiéru. Na stránkách rolrols.cz naleznete široký výběr žaluzií přehledně rozdělených do mnoha odlišných kategorií, ze kterých si vybere opravdu každý z vás.

žaluzie

Bambusové žaluzie jsou symbolem přírody a moderního designu
V poslední době se velmi rozšířilo využívání bambusových žaluzií v českých domácnostech. Bambus je totiž velmi tvrdý přírodní materiál. Protože se nejedná o druh dřeviny, ale o druh trávy je bambus vysoce odolný proti vodě. Jeho využitím jsou tedy nejčastěji místnosti s velkým obsahem vlhkosti jako například koupelny nebo místnosti s interiérovým bazénem. Využít se ale dá ve kterékoli místnosti v domě. Bambusové žaluzie také dodají interiéru netradiční vzhled a moderní design. Bambusové žaluzie splňují vysoké nároky na vzhled i na technické provedení.

Více informací o bambusových žaluziích a kompletní nabídku žaluzií naleznete na www.rolrols.cz.