Zařiďte si čistou domácnost s Vivensem

Používat vodu na odstranění nečistot používáme velmi často. Při praní, vytírání a také mytí nádobí. Voda nás dokáže velmi rychle zbavit věci nečistot, a proto se také využívá při odstraňování nečistot z koberec, podlahy, záclony nebo postele. Vemte si na úklid vodní vysavač Vivenso.

 

Inspirováno přírodou

Představte si horskou přírodu, kde je čerstvý a čistý vzduch a voda je tam průzračná. Čističkou v takové přírodě je síla vody a vzduchu. Stejným princem jaký funguje v přírodě, se inspirovali také výrobci Vivensa a přišli se separátorem místo filtrů.

Separátor má různě nastavené lamely, v horní části jsou postavené šikmo a ve spodní části jsou postavené rovně, vše dohromady funguje jako mlýnské kolo a dochází tak k vyčištění vzduchu, ten je zbavený všech, i těch nejdrobnějších, nečistot a částic.

 

Jak funguje vodní vysavač?

Vodní vysavač Vivenso funguje na bázi vody. Vysávání je stejné jako u suchého bezsáčkového vysavače – nasávaný vzduch s nečistotami a prachem projde hadicí do nádoby s vodou. Změna dochází ve fázi v oddělení nečistot. Nečistoty ze vzduchu putují do vodní nádrže přes separátor, kde se namočí.

 

 

Jaké jsou výhody vodního vysavače?

  • žádné sáčky
  • stabilní sací výkon
  • hygiena – voda s nečistotami se jednoduše vyleje
  • vhodný pro alergiky – dokáže vysát nečistoty, roztoče i bakterie

 

Najdou se i nevýhody

Jednou z nevýhod může být jeho princip a následná údržba. Před každým použitím je potřeba do vysavače nalít určité množství vody, které se po každém vysávání musí vylít. Díky tomu bude nádoba vždy čistá a nebude tak docházet ke vzniku plísní a bakterií.

 

Na podlahy, záclony i matrace

Spousta domácnosti s alergiky doporučuje vysavač s vodním filtrem Vivenso. Jeho konstrukce je velmi promyšlená. Vše jde jednoduše rozebrat, sestavit a také vyčistit. Jeho výhodou je také jeho multifunkčnost. Vivenso není jen vysavač, ale také čistička vzduchu a osvěžovač. Je možné ho využít nejen k úklidu podlahy a koberce, ale také textilií, interiérů vozidel nebo postelí a matrací.

S vodním vysavačem Vivenso zvládnete velmi rychle mít dokonale čistou domácnost. To znamená domácnost bez škodlivých plísní, bakterií a virů, bez poletujících alergenů a roztočů! Díky speciálním nástavcům dosáhne na garnyže, vysaje záclony a závěsy a také vás zbaví pavučin ze všech koutů.