Plánujete pořídit si nová okna? Vsaďte na Nenadála

Kvalitní okna dokáží divy. Pouze s kvalitními okny totiž můžete výrazně ušetřit na vytápění a zajistit ve vaší domácnosti zdravé klima. Pokud právě uvažujete o nových oknech, obraťte se na tradiční českou truhlářskou firmu Nenadál. Proč vsadit právě na Truhlářství Nenadál?

 

 

 
  

Mnohaleté zkušenosti a moderní postupy výroby
nenedHistorie truhlářské firmy Nenadál sahá až na přelom 19. a 20.století. Od této doby se firma neustále zdokonaluje a dnes může svým zákazníkům nabídnout jen to nejlepší. Pro svou práci využívají nejmodernější technologie a samozřejmě i prvotřídní materiály.

Špaletová nebo eurookna?
Objednat si u nich můžete například i výrobu špaletových oken, které se hodí zejména pro historické objekty nebo pro objekty v historických částech měst a obcí. Špaletová okna vyrábí jako repliky starých oken a k jejich výrobě používají ty nejmodernější postupy. Všechny použité materiály na špaletových oknech jsou samozřejmě certifikovány a schváleny zkušebnou. Do nových oken lze samozřejmě použít i stávající kování z původních oken. Nová špaletová okna od Truhlářství Nenadál budou vypadat prostě skvěle. Truhláři od Nenadála vám mohou samozřejmě vyrobit i moderní eurookna. Vyrobit umí prvotřídní eurookna IV68 a IV78 soft line. Na výrobu tohoto typu oken používají výhradně certifikované lepené hranoly z dřevin: smrk, meranti, dub a borovice. Záleží na vás, které si vyberete. Všechna vyrobená eurookna navíc osazují celoobvodovým kováním značky MACO. Povrchová úprava na oknech je třívrstvý systém od firmy ZOWOSAN. Okna jsou díky tomu extrémně odolná a účinná.

Koupit okna u Truhlářství Nenadál se prostě vyplatí.

Kompletní nabídku najdete na http://nenadal.cz