ACOLOR s.r.o. – profesionální materiály pro povrchovou úpravu dřeva

Ačkoliv jsou tyto materiály určeny pro profesionální výrobce dřevěných podlah, nábytku atd., jejich zpracování není náročné a zvládne jej každý. Chcete-li si zútulnit a zmodernizovat vaše bydlení? Máte rádi chytrá, rychlá a nenáročná řešení? Pomůže vám nabídka společnosti Acolor s.r.o.

 

 

Odolné laky zvýrazní kresbu dřeva

Acolor s.r.o. v první řadě nabízí laky, mořidla, oleje, vosky i další přípravky, které nadchnou každého milovníka moderního bydlení. Díky jedinečným vlastnostem laků, které vynikají jednoduchostí zpracování a propůjčují dřevu nenapodobitelný vzhled, si každý může jednoduše upravit atmosféru domova podle svých představ. V případě kombinování různých lakařských technik je možné dosáhnout zcela jedinečného individuálního řešení barevných kombinací a ovládnutí prostoru barevným řešením.

 

 

Tradiční vyroba olejů a vosků z obnovitelných surovin

V sortimentu materiálů pro povrchovou úpravu dřeva vyniká také široká nabídka olejů a vosků v různém provedení a s vysokou odolností. Oleje, vosky a jejich kombinace jsou vyráběny z přírodních obnovitelných surovin a představují tak elegantní alternetivu k lakům. Přednosti těchto materiálů jsou zejména: jednoduché zpracování a opravitelnost, přirozený vzhled dřevěných výrobků a vysoká odolnost proti běžnému opotřebení. Oleje se také širokou měrou uplatňují při ochraně dřeva ve venkovním prostředí, kde každý ocení obnovitelnost nátěru bez nutnosti zbrušování plochy. Tyto materiály využívají poznatky z nejnovější UV nanotechnologie.

 

 

Čištění bez námahy

Acolor s.r.o. připravila pro své zákazníky i řadu dalších produktů. V nabídce naleznete mořidla, správkové a voskové tmely a také přípravky pro čištění a údržbu. Čekají tu na vás i čističe na podlahy i nábytek, se kterými vám úklid půjde velmi snadno a navíc s maximálním účinkem. Majitelé venkovních dřevěných teras určitě ocení po zimě přípravky na očištění a obnovení vzhledu dřeva.

 

Řešení pro plechové střechy i plechové venkovní prvky na stavbě

K moderním stavbám ze dřeva a stavbám obecně patří i střecha, někdy plechová, a další stavební prvky ze zinkovaného plechu, připravila společnost Acolor s.r.o. i speciální nabídku barevného systému s obsahem listové formy železité slídy, hliníkových pigmentů a zinkofosfátu, který ve zvýšené míře odolává proti rzi a povětrnosti.

 

Bydlete moderně s Acolor. Více informací a kompletní nabídku naleznete na

www.acolor.cz