Chcete další zimu odklízet z auta sníh nebo to už vyřešíte?

 

Možná si to stále nechceme připustit, ale léto už skončilo, podzim bývá relativně krátký a než se nadějeme, už je tu zima a sníh. A pro řidiče nastane opět nejméně oblíbené období z celého roku. Nejen proto, že na silnicích bude opět sníh a jízda bude nebezpečná, ale také protože nastanou každodenní starosti s odklízením sněhu z auta před odjetím, což je činnost, která je nepříjemná. Jen si vzpomeňte, jak jste vloni každé ráno nejprve škrábali a pak si sedli do suta s promrzlýma rukama. Chcete to opakovat i letos nebo najdete řešení?

 

Nedovolte, aby na auto padal sníh!

Zlepším řešením způsobem, jak vyřešit problém s ranním odklízením sněhu z kapoty automobilu, je zabránit sněhu, aby na automobil padal. Velké množství vlastníků automobilu tento problém řeší s pomocí zakrývací plachty, kterou překryjí automobil a pak jí jen z kapoty sundají. Při tomto způsobu řešení vás ale stejně čekají starosti i promrzlé ruce. Plachta se sama nesloží a vy z ní stejně budete nuceni odstranit sníh. Nehledě na to, že plachty také ke kapotě často přimrznou. Ideální volbou, jak ochránit automobil na zahradě před sněhem je vytvořit přístřešek na auto.

 delta

Dřevěné přístřešky ochrání dokonale a nejen v zimě

Dřevěná garážová stání mají hned několik zásadních výhod. Tou první je samozřejmě ochrana automobilu, ale zejména vlastnosti materiálu jsou skvělé. Dřevěná stavba nikdy neuškodí vzhledu žádné zahrady. Můžete ji přizpůsobit podle velikosti svého automobilu, je pevná a odolná a navíc je velmi rychle realizována. A nemusí najít užitek jen v zimě, ale v průběhu celého roku. Chrání totiž automobil před kyselými dešti, trusem ptáků nebo před krupobitím. Všechny tyto skutečnosti ničí kapotu.

 

Kde vybrat? Jedině u specialistů!

Pokud si na stavbu dřevěného přístřešku na automobil netroufnete sami a chcete mít zaručenu jistotu odborného provedení, je vždy lepší se obrátit na specialistu. Jedním z mála opravdu specializovaných výrobců dřevěných staveb na našem území je například společnost Delta Svratka s.r.o., která má ve své nabídce i přístřešky na automobil. Dokonce v mnoha provedeních se sedlovou i pultovou střechou. Všechny typy jsou vyráběny z vysoce kvalitního materiálu a zaručují tak vysokou pevnost a odolnost. Dají se také upravovat podle individuálních potřeb. Výjimkou nejsou ani garážová stání se skladem, kde můžete skladovat třeba pneumatiky, nářadí a náčiní potřebné k automobilu.

 

Detailní informace najdete na www.domky-delta.cz