Kdo Vám provede výškové mytí oken? Známe odpověď!

Nikdy jsem neměla zkušenost s firmou, která by nabízela jakékoliv úklidové služby, ani jsem si nedokázala představit, že by mi snad někdo měl umývat okna nebo čistit koberec. Tuto domněnku jsem ale poslala k vodě ve chvíli, kdy jsem se nastěhovala do panelového domu a až do 12 patra. Tak vysoko umývat okna? Nepředstavitelné! Nikdy!

Měla jsem strach a měla bych i strach k tomu pustit kohokoliv jiného, kdo není zajištěn. Firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. jsem si vyhledala čirou náhodou. Když jsem je našla, zavolala jsem na uvedené číslo, abych zjistila, zda vůbec takové malé zakázky, jako umývání 7 oken, dělají. Nebyl to pro ně ale problém a v pohodě mi oznámili, že přijedou a dokonce našli termín na další týden.

 

Vše prováděli zajištění pánové, kteří přesně ví, co dělají. Neměla jsem tedy obavy, protože sami mě ujistili o jejich bezpečnostních opatřeních a za jaké situace tyto výškové práce dělají. Nic jsem nemusela zařizovat a celkové vyřizování objednávky bylo velmi pohodlné. Při celkovém zpracování umyli i rámy, parapety a umyli kliky.

 

Skleněnou plochu všech oken perfektně omyli a doleštili pouze suchou bavlněnou plenou. Vážně nepoužili leštidla, VAU! Jelikož jsem tomu nevěřila, tak jsem po jejich odjezdu okna zkontrolovala a byla dokonale vyleštěná bez jediného smítka.

 

Doporučuji tuto firmu, protože je pro ně na prvním místě spokojenost zákazníka a ne touha po penězích. Svoji práci dělají opravdu dobře, promyšleně a důkladně. Veškeré pomůcky si přivezou a vy nemusíte vůbec nic. Děkuji!

 

 

 

Tepování a strojové čištění koberců do hloubky pomocí rotačního stroje

 

 

A SERVIS LIPKA, s.r.o. realizuje svým zákazníkům profesionální strojové čištění a tepování koberců Praha kotoučovým strojem s kartáčem a vysoce výkonným třímotorovým vysavačem s úzkou štěrbinovou hubicí. Metoda strojového čištění dokáže vyčistit i takové koberce, se kterými si jiné úklidové firmy nedokáží poradit.

 

 

Kvalitu čištění také zaručuje důležitý prvek při čištění – chemie BOSCH RTS. Chemii Bosch RTS nanáší pracovníci firmy A SERVIS na koberce, a tak je vydezinfikují a zbaví nečistot. V další fázi použijí kotoučový stroj, který dokonale vykartáčuje povrch koberce, zaručí, že strojové čištění koberců bude velmi kvalitně provedeno a koberec bude dokonale zbaven nežádoucích nečistot. .

 

Ve finále celého procesu čištění, se koberec důkladně vysaje turbo vysavačem, který má úzkou kobercovou štěrbinovou hubici. Vysavačem odstraní vykartáčované nečistoty a vlhkost z koberce, avšak je důležité nechat koberec pár hodin po čištění ještě proschnout, než jej zákazník uvede znovu do provozu.

 

A SERVIS LIPKA, s.r.o. provádí mimo jiné i tyto úklidové služby: Denní a pravidelný úklid domácnosti, bytu, domu, kanceláře Praha, úklid po stavbě a rekonstrukcích Praha, úklid po malování a malířích Praha, úklid po záplavách a havárii Praha. Zajišťujeme pro naše zákazníky i strojové čištění a voskování podlah Praha, mytí oken Praha, čištění žaluzií a markýz Praha. Jsme schopni zajistit odstranění graffiti Praha.