Co letos nadělit pod vánoční stromek?

Hledáte dárek pro náročné, nebo takový, který by si rychle získal své místo u obdarovaných? Jistě je potěší nějaká drobnost i pocit, že jste si na vzpomněli. Ovšem někdy to chce něco opravdu hmatatelného. Mají ve vašich očích velkou cenu hlavně ty dárky, které sice potěší, ale co je důležitější, naleznou nejlépe každodenní využití? Tak mrkněte na tipy, které pro vás máme. Protože tyto dárky letos využije mnoho domácností. A obdarování budou opravdu rádi, že na ně myslíte, a proto jim dáváte kvalitní pomocníky.

Řetězová pila mimo příprav palivového dřeva bude mít využití na zahradě i k prořezávání silnějších větví. Bateriová řetězová pila je pro práci na zahradě i při přípravě dřeva maximálně flexibilní. Řetězová pila Kärcher CNS 18-30 Battery je vhodnou variantou a potěší i váhou, která se i s vloženou baterií pohybuje okolo 4 kg. S baterií s výkonem 5,0 Ah zvládne až 70 řezů, a to velmi precizních díky vynikající rychlosti a optimální šířce řezu. Velkou výhodou je i údržba a bezpečnost během práce. O napínání řetězu se postará systém, kterým je pila vybavena, díky čemuž není k napnutí potřeba nářadí. Extrémně jednoduché ovládání zabezpečí automatické mazání a o zmiňovanou bezpečnost se stará brzda, ochrana proti zpětnému rázu a systém dvou vypínačů.

 

Uklidit popel bez rozlítaných sazí, čistě a rychle, zvládne bateriový vysavač na popel Kärcher AD 2 Battery Je kompatibilní s 18 V baterií, stejně jako řetězová pila CNS 18-30, takže vám pro oba přístroje bude stačit jedna baterie.

Vysavač i 14 l nádrž je z nehořlavého materiálu a flexibilní sací hadice z lakovaného kovu. O maximální bezpečnost při vysávání se starají plochý skládaný filtr a kovový filtr na hrubé nečistoty. S baterií 18 V vás nebudou obtěžovat žádné kabely a dostanete se přesně kam potřebujete. Díky dlouhé výdrži se stabilním výkonem a možnosti využívání bez elektrických zásuvek je AD 2 navíc skvělým pomocníkem i po letních grilovačkách.

www.karcher.cz