Jak se účinně zbavit hluku? Za pomoci akustických desek a kročejové izolace

Jak na hluk řeší spousta majitelů firem s výrobou, velkými klimatizačními jednotkami i jinými hlučnými stroji, ale také mnoho domácností žijících v panelácích a bytovkách. Nejdříve je dobré snažit se domluvit s těmi, kdo hluk způsobují, aby sami zajistili patřičným odhlučněním stěn nebo podlahy, aby vás nerušili. Pokud není domluva možná, můžete se o odhlučnění postarat sami. To platí i v případě, že máte firmu a hluk v ní působí stroje či jakákoli jiná zařízení.

 

Kdy sáhnout po akustických deskách

Jedním z řešení jsou spolehlivé akustické desky. SISELNT FOAM je akustická lisovaná pěna, která se používá pro různé účely řešení akustiky. Chcete-li zvýšit neprůzvučnost konstrukce, jako např. podlahy nebo stěny, je tou pravou. Také ji využijete jako kročejovou izolaci pod koberec.

Tenká a účinná kročejová izolace je vám k dispozici na webových stránkách krocejovaizolace.cz. Jedná se o kročejovou izolaci INSULCO, která před všemi jinými řešeními konkurence vyniká nízkou dynamickou tuhostí, která je nejnižší (nejlepší) na trhu – jen 3,17 MN / m³. Také tloušťka je malá, izolace pod potěr má jen 6 – 9 mm. Zároveň zajišťuje nejvyšší výkon odhlučnění  – bezkonkurenční útlum až ΔLw = 35 dB. Stačí vybrat si účel použití – pod betonový potěr, který je nejúčinnější, do dřevěné konstrukce podlahy nebo přímo pod nášlapnou vrstvu.

 

Odhlučnění na klíč od potichu.cz

Prodej materiálu, akustické měření, odhlučnění na klíč a mnohé jiné, nabízí společnost Potichu, která je na trhu již od roku 2011. Umí vyřešit hluk, zvuky, vše, co vaše uši citlivě vnímají. K dispozici vám budou profesionálové jako třeba technik realizací nebo zkušený akustik. Mají za sebou více než 3000 realizací úspěšných projektů, které zkvalitnily život mnoha klientům.

Podívejte se na realizace i více informací na potichu.cz.