Výrobce oken by neměl nabízet pouze výrobky, ale také služby

Kvalitní výrobce plastových oken se pozná nejen podle velikosti sortimentu, ale také podle ostatních parametrů. Mezi další parametry nepochybně patří také vstupní materiály pro výrobu a výrobní technologie. To vše by mělo být na vysoké úrovni kvality. Ovšem spolehlivý výrobce oken by vám měl také nabídnout kompletní sortiment služeb, které jsou s objednáním a zabudováním oken spojeny.

 

O jaké služby se jedná?
oknoMezi klasické služby, snad u všech společností, patří demontáž starých oken, montáž oken nových a následné zednické práce při začištění okna. Tím nabídka končí. Spolehliví výrobci nových oken vám jsou ale schopni nabídnout mnohem více. Takový výrobce by vám měl provést bezplatnou kalkulaci pro plastová okna a bezplatné zaměření stavebních otvorů. Měl by nabízet odbornou a nezávaznou konzultaci. Kromě oken by měl namontovat i příslušenství, včetně parapetů a stará okna ekologicky zlikvidovat. Takových výrobců na našem trhu není příliš, ale najdou se.

  

Kde najít takového výrobce?
Pokud chcete pro svá nová plastová okna výrobce, který by splňoval všechny parametry, které zde byly popsány, můžete kontaktovat společnost Nedroplast. Tato společnost patří k největším a nejkvalitnějším výrobcům plastových oken na našem trhu. Výroba probíhá z kvalitních materiálů za pomoci moderních technologií. Kromě kvalitních výrobků také společnost nabízí všechny druhy služeb, které s objednáním a montáží souvisí. Dokonce si zde můžete nechat vyrobit i nové plastové dveře. Navíc vám výrobce zajistí záruční servis oken po dobu 5-ti let. Po uplynutí této doby můžete využít i pozáruční servis.

 

Kompletní informace naleznete na www.nedroplast.cz