Vybírejte okna i dveře na jediném místě

Plánujete stavbu nového domu a chcete vybrat kvalitní nová okna a dveře do celé stavby? Nebo plánujete pouze výměnu starých oken a dveří za nové a kvalitní výrobky? V obou případech můžete využít služeb a produktů od společnosti Nedroplast. Nemusíte vybírat v jednom obchodě okna a v druhém zase dveře, Nedroplast má nabídku všech výplní do stavebních otvorů na jediném místě. Okna i dveře v mnoha variantách i materiálech.

 

Nabídka oken u Nedroplast
V oblasti oken a okenních výplní vám firma Nedroplast tyto produkty nabízí. Všechny okna a okenní profily jsou dodávané v 5ti či 6ti komorových profilech KÖMMERLING. Díky vysoké kvalitě těchto německých profilů je možné vyrábět okna nejrůznějších rozměrů a s mnoha variantami otevírání křídel. Tvary oken můžete vybírat klasické nebo atypické. V atypickém provedení vám Nedroplast nabízí například trojúhelníky, lichoběžníky, oblouky, atypické tvary a pevné zasklení. Samozřejmostí je i kompletní sortiment doplňků ke všem druhům oken a zasklívání balkónů a lodžií.

 

dveředveře

 

Nabídka dveří u Nedroplast
V sortimentu dveří Nedroplast je nabídka také velice široká. Můžete vybírat kvalitní vchodové dveře, interiérové dveře, posuvné dveře i balkónové dveře. Především v oblasti vchodových dveří se musíte soustředit na správný výběr. Proto firma Nedroplast svým zákazníkům nabízí pouze vchodové dveře té nejvyšší kvality a v krásných designech. Ve vchodových dveřích Nedroplast se snoubí krása s dokonalým konstrukčním řešením. Také ostatní druhy dveří jsou kvalitní a krásné.

 

dveředveře

 

Kompletní nabídku dveří a oken naleznete na www.nedroplast.cz