Domov zalitý hřejivým sluncem už nebude nesplněným přáním

Také toužíte po tom vpustit do svého domova o trochu více světla, ale obáváte se nepříjemných tepelných ztrát i vysokých nákladů? Máte rádi svůj osobní komfort a nechcete si ničím omezovat? Díky moderním a zároveň chytrým zdvižně posuvným dveřím z profilů VEKA od výrobce BOHEMIA PLAST GROUP s.r.o. už nemusíte dělat žádné zbytečné kompromisy a vaše 4 stěny se mohou rychle a bez zbytečné námahy změnit v plnohodnotné spojení s okolní přírodou, aniž by to jakkoli narušilo kvalitu vašeho současného bydlení.

Hlavní problematikou při navrhování prosklené stěny či „jen“ velkého francouzského okna a dveří vedoucích na balkón byly až do teď citelné tepelné ztráty a s nim související nepříjemná studená podlaha. Nové zdvižně posuvné dveře VEKASLIDE 82 se proto s tímto diskomfortem vyrovnaly zcela po svém. Promyšlená a zároveň sofistikovaná geometrie profilů a moderní izolační trojskla dosahují v porovnání s ostatními současnými okenními konstrukcemi opravdu skvělých tepelně izolačních hodnot, které vás zbaví nutnosti rozhodovat se mezi velkorysým prosklením a optimálními izolačními parametry.

 

Zasklení, které má rádo slunce, šetří vaši peněženku

Inovativní práh a výztuha zárubně sehrávají v celé konstrukci neoddiskutovatelný prim. Tam, kde u jiných modelů vznikají negativní tepelné mosty, použil VEKASLIDE 82 jejich důsledné přerušení ve dvou přesných bodech a zcela tak oddělil vnější a vnitřní zónu. Toto opatření dokáže:

* zabránit vznikům nepříjemných studených zón

* zamezit únikům drahého tepla z domova

* ušetřit náklady na vytápění

Chytře provedené těsnění pak navíc:

* ochrání proti hluku z okolí

* zajišťuje odolnost proti nárazovému větru

* brání proniknutí nárazového deště

Díky zdvižně posuvným dveřím otevírajícím se směrem do stran navíc šetří cenný prostor, aniž by jakkoli omezoval nádherné XXL výhledy do vnějšího okolí domu. Nízké bezbariérové prahy pak minimalizují riziko případného klopýtnutí a promyšlený systém ovládání dovoluje otevřít dokonce i velké dveřním prvky prostým pohybem jedné ruky.

Systém pro modernější domy i staršší zástavby

Úzký profil systému VEKASLIDE 82 s hloubkou křídel jen 82 mm, umožňuje jeho použití opravdu všude od moderních energetických úsporných domů až po starší řadové domky. Je dostupný v

nejrůznějších barevných akcentech skvěle imitujících přírodní dřevo nebo v moderním hliníkovém opláštění v mnoha odstínech.

Vyhlazený povrch profilů brání hromadění špíny a také se stará o snadnou údržbu. VEKASLIDE 82 vyhovuje všem požadavkům kvality třídy A podle normy ČSN EN 12608. Nemusí se vůbec natírat a i po mnoha letech budou vypadat přesně tak, jako v den, kdy byl zasazen poprvé do stěny. Právě dlouhá životnost v kombinaci s unikátní konstrukcí charakterizuje tuto novinku na trhu nejlépe. Pokud si přejete dodat svému domovu o trochu více slunce, tak jedině se systémem VEKASLIDE 82.