Dřevoprodej Domažlice – to je firma DŘEVOŠKRT

Dřevo je nepostradatelným materiálem při stavbě, rekonstrukcích i výrobě nábytku. Široký sortiment pro truhláře, tesaře i domácí kutily nejen z okolí Domažlic nabízí firma DŘEVOŠKRT.

Prodej dřeva se ve firmě DŘEVOŠKRT zaměřuje především na nabídku deskových materiálů různých typů (DTD, MFP, MDF, OSB, HDF, překližky, spárovky i materiály pro pracovní desky). Současně má společnost v sortimentu kompletní stavební materiál (hranoly, střešní latě i terasové profily), dále obkladové, fasádní i podlahové palubky, hoblovaná prkna i ukončovací profily). K dispozici jsou též truhlářské řezivo, hotová kuchyňská dvířka i nábytkové kování.

 

Podlahy Domažlice

Sortiment DŘEVOŠKRT zahrnuje i plovoucí podlahy značky Kaindl. Jde o kvalitní plovoucí podlahy salcburské firmy, která patří mezi přední světové výrobce podlah. V jejím sortimentu nechybí dřevěné, laminátové ani vinylové podlahy, včetně voděodolných plovoucích podlah. Plovoucí podlahy bývají velice snadné na pokládku. Tu zvládne i méně zdatný domácí kutil.

Podlahy jsou opatřeny akustickou izolací, mají dlouhou životnost a považují se za zdravotně nezávadné. Snadno se nejen montují, ale v případě potřeby rovněž demontují. Jsou snadné na úklid a obecně bezúdržbové. Velké množství dostupných dekorů umožňuje dát interiéru přesně ten styl, který hledáte.

 

Prodej firmy rozšiřuje též sortiment interiérových dveří

DŘEVOŠKRT prodává interiérové dveře značek Masonite a Sapeli, spolu se sortimentem dřevěných prahů, klik a stavebních pouzder pro posuvné dveře JAP. Pokud jde o exteriérové dveře, nabízí firma oblíbené zateplené palubkové dveře ve variantách plné, nebo se sklem. Jde o levné řešení, které se mnohdy využívá jako „druhé dveře do domu“ – třeba ze zahrady do suterénních prostor, do sklepů, ale dveře lze využít i jako hlavní vchodové dveře. Právě palubkové dveře představují zcela nejlevnější řešení pro vchodové dveře. Více informací o sortimentu DŘEVOŠKRT najdete na webových stránkách firmy www.drevoskrt.cz.