Uvažujete o stavbě roubenky? Obraťte se na Roubenky Roubal!

Roubenky a dřevené stavby vůbec zažívají v současné době velký návrat. Bydlení v dřevostavbě totiž přináší vysoký komfort. Pokud uvažujte o stavbě roubenky a chcete kompletní a profesionální servis, obraťte se na společnost Roubenky Roubal. Vše s nimi půjde dokonale!

  

Tradice v moderním kabátě
Společnost Roubenky Roubal je předním českým dodavatelem klasických dřevostaveb nejen pro oblast Krkonoše ale stavby může realizovat po celé České republice. Nabízí vám realizace klasických roubenek, ale umí postavit i kvalitní poloroubenky, dřevostavby a hrázděné stavby v klasickém retro stylu.

 

 

Kompletní servis pro každého
Společnost Roubenky Roubal nabízí nejen kompletní realizaci stavby, ale pomůže vám se vším, co je potřeba. Profesionálové z Roubenky Roubal vám například pomohou vybrat vhodný pozemek, vyřídit stavební povolení, provedou i veškeré zemní práce. Navíc vám pomohou i s vybavením a návrhem stylového interiéru. Vše samozřejmě dle vašich představ. Vaše přání je pro ně rozkazem a buďte si jisti, že ho splní do posledního detailu.

 

 

Vysoká záruka
Na veškeré stavební práce poskytuje společnost Roubenky Roubal záruku 3 let. Není tedy co řešit. Pokud chcete kvalitní bydlení v krásné roubence, kontaktujte společnost Roubenky Roubal.

Jejich kompletní nabídku a kontaktní informace najdete na www.roubenkyroubal.cz