Elegantní dřevěná stavba na zahradu? Jednoznačně altán!

Chcete si na své zahradě u rodinného domu vytvořit relaxační prostor, který bude sloužit nejen k regeneraci a odpočinku při slunných letních dnech, ale také k posezení s rodinou a přáteli? V takovém případě je vhodnou volbou dřevěná stavba. Dřevo totiž nikdy neuškodí přírodnímu vzhledu zahrady a vždy si zachovává vysoký standard elegance. Oblíbené jsou zejména pergoly a altány. Jestli máte zájem o stavbu s větším důrazem na eleganci, rozhodně by se cílem vašeho hledání měly stát právě altány.

 

Altány jsou vybaveny desénovými prvky

Jednou větou by se rozdíl mezi dřevěnými pergolami a altány dal označit tak, že u pergol je kladen větší důraz především na maximální funkčnost a praktičnost celé konstrukce, dřevěné altány jsou přeci jen druhem zahradní stavby, kde je kladen větší důraz i na celkový vzhled a design. Jestliže tedy věnujete designu své zahrady velké množství času a úsilí, tak by i prostor pro relaxaci a posezení měl být ve stejném duchu. Stačí jen najít kvalitní a elegantní altán. Nejlepší volbou je hledat přímo u výrobců tohoto druhu zahradních staveb. Jedním z největších výrobců dřevěných staveb na našem území je společnost Delta Svratka s.r.o.

 

Altán Pavilon – elegance na každou zahradu

Nabídku společnosti Delta Svratka s.r.o. tvoří všechny druhy dřevěných staveb, od malých zahradních domků, až po rekreační chaty. I pergoly a altány mají v nabídce své velké zastoupení. Nabídku altánů tvoří model altán Pavilon. Nosnou konstrukci tvoří 3 stojky v každém rohu altánu a jsou velmi stabilní. Spojení stojek s vaznicemi je tradičním tesařským způsobem, tedy na dlab a čep. Celá konstrukce je tvořena z masivního smrkového dřeva, které je precizně řemeslně opracované. Střechu tvoří palubkový záklop o síle materiálu 19mm a střešní krytinou je nenasákavá lepenka. Altány není problém ještě dodatečně upravit podle potřeb a požadavků každého klienta.

 

Detailní informace najdete na www.domky-delta.cz