LED stropní osvětlení do sádrokartonu

Drtivá většina stropů v jednotlivých místnostech moderních dřevostaveb je tvořená sádrokartonovými deskami. Architektonické trendy jednoznačně určují tuto variantu, jako nejefektivnější. Velkou efektivitu nabízí sádrokartonové stropy také v oblasti osvětlení. Některé druhy, jako například LED osvětlení je možné přímo zakomponovat do stropů a rozmístit dle aktuální potřeby. Jak správně využívat LED osvětlení pro sádrokartonové stropy a jaké druhy se hodí?

 

Vestavná svítidla

Prvním druhem osvětlení pro stropy mohou být vestavná LED svítidla do sádrokartonu. Jsou menší s jednoduchým, ale elegantním designem. Můžete se také rozhodnout, zda zvolíte provedení svítidel na LED žárovky, nebo na diody. Systematicky lze svítidla rozmístit do různých částí místnosti a zajistit dokonalé osvětlení přesně tam, kde je zapotřebí. U moderních svítidel s LED technologií lze dokonce i regulovat intenzitu osvětlení.

 

Jako centrální osvětlení LED panely

Každá místnost si ale zaslouží alespoň jeden typ centrálního osvětlení. Osvětlení, které bude uprostřed místnosti a bude osvětlovat celou její plochu. Závěsné lustry se do mnoha moderních interiérů při současných architektonických trendech doslova nehodí. I zde ale nabízí LED osvětlení ideální řešení. Jedná se o stropní LED panely. Vestavné LED panely jsou pro centrální osvětlení místnosti ideální volbou. Při porovnání s klasickými zářivkami nabízí úsporu energie na osvětlení až 50%.

 

Nakonec velmi populární LED pásky

V současnosti se velmi populárním osvětlením v interiéru stávají také LED pásky. Ty se nejčastěji využívají například jako osvětlení kuchyňských pracovních ploch, stolů a ponků, nebo jako designové osvětlení třeba za postelí. LED pásky mají ale mnohem širší oblast využití a právě jejich umístění v sádrokartonovém stropě již využívá velké množství interiérových architektů.

 

Pokud máte zájem vidět kompletní nabídku kvalitního LED osvětlení, stačí navštívit specializovaného prodejce, www.eshop.ledsolution.cz.

 
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *