Závěsné WC může být umístěno prakticky kdekoliv

 

Závěsná WC se v současnosti využívají téměř ve všech novostavbách na našem území. Stále častěji také nahrazují volně stojící WC i při rekonstrukcích toalet a koupelen. Závěsná WC jsou prostě momentálně velice oblíbené a využívají se všude. Důvody jsou především v oblasti designu, kde nikde nic zbytečně nezasahuje do místnosti a také v široké možnosti využití.
 
Sádrokarton nebo zdivo? Se vším si dokážete poradit!
Pokud se rozhodnete, že si pořídíte závěsné WC není pro vás překážkou žádný druh zdiva. Hlavní součástí závěsných WC jsou totiž moduly. Ty zajišťují správnou funkci celého zařízení. Moderní moduly pro závěsné WC mohou být využity do všech typů zdiva. Nezáleží tedy na tom, zda chcete usadit modul do klasického cihlového zdiva, lehčených tvárnic nebo do sádrokartonu. Nabídka je opravdu kompletní.
 
Kompletní nabídku ovšem nenabízí všichni prodejci
I když je nabídky závěsných WC a modulů opravdu pestrá, mnoho prodejců nabízí pouze omezený výběr. Naštěstí je tu e-shop topeni-koupelny.cz. Tento obchod se přímo specializuje na oblast vybavení koupelen a vytápění. nabídka závěsných WC je tedy opravdu komplexní. Vybírat můžete závěsná WC od předních evropských výrobců. Mezi nimi nechybí závěsné WC Geberit, závěsné WC Viega nebo závěsné WC Alcaplast.
 
V sortimentu závěsných WC Geberit dokonce najdete i modul pro rohovou instalaci
Netradiční rozmístění vybavení koupelen a WC je v dnešní době využíváno stále častěji. Na netradiční řešení se obracejí přední architekti a kreativity se nemusíte bát ani vy při přestavbě koupelen a WC. Žádným problémem není ani instalace závěsného WC do rohu místnosti. závěsné WC do rohu místnosti totiž také najdete v nabídce e-shopu topeni-koupelny.cz.
 
Zavesny-wc-komplet-t-05-geberit-pro-zazdeni-051 v
 
Kompletní nabídku si můžete prohlédnout na www.topeni-koupelny.cz