Hliníkové zábradlí za hubičku

 

V dnešní době se každý honí za co nejnižší cenou a naopak vysokou kvlitou. V tom spěchu si mnozí ani nevšimnou, že se ideální řešení nacházejí v jejich blízkosti. Hliníkové zábradlí je typickým zástupcem chytrého způsobu, jak si zabezpečit terasu, schodiště nebo ochoz. Kvalitní sortiment nabízí společnost Alzabradli.

 

Ptáme se proč hliníkové zábradlí
Ano, tato otázka přichází samozřejmě v úvahu. Velkou předností je to, že hliníkové zábradlí na terasu si nově dokážou nainstalovat zákazníci úplně sami. Díky podrobným instruktážním videím jde o záležitost na několik málo desítek minut.

Hliníkové zábradlí je lehké a nepodléhá rychlé zkáze. Dá se s ním naprosto bezvadně manipulovat, čímž je skvělé i na vlastní přepravu. Díky těmto atributům ušetříte peníze za dopravu a práci řemeslníků.

 

zábradlí z hliníkuzábradlí z hliníku

 

Hliníkové zábradlí na terasu model D1
Hliníkové zábradlí na terasu pod označením D1 představuje stylový komponent s bezpečnostní skelní výplní. Na internetových stránkách je k dispozici za příjemných 3 300Kč za 1bpm. V ceně není zahrnuta doprava a montáž. Nutno však podotknout, že vše zvládne i kutil amatér.

Hliníkové zábradlí se dá vyrobit dle jakýchkoliv kritérií. Rozměry a atypické tvary zde nehrají žádnou roli. Vše je zasíláno na díly, které dle přiloženého video návodu zkonstruujete. V objednávce naleznete základní příslušenství. Zábradlí je vhodné na rovné plochy s kotvením do podlahy.

 

Pokud vás tento typ zábradlí zaujal, navštivte stránky www.alzabradli.cz