I koberce v knihovně potřebují péči!

Pracuji v knihovně jako knihovnice a mám svou práci velmi ráda. Je to tiché, klidné místo a řekla bych, že i útulné. Pracuji zde již několik let a zatím se tu jen párkrát malovalo, ale jinak se tu žádné velké změny nekonaly. Jeden den jsem pila ráno kávu, a tak jsem se rozhlížela a naznala jsem, že by bylo dobré dát to tu trochu do pořádku. Hlavně koberce už bylo třeba vyčistit.

 

Zavolala jsem na vedení, jestli je možné objednat úklidovou firmu na vyčištění koberců. Bylo mi to schváleno, s tím, že to mám tedy zařídit. Sehnala jsem kontakt na firmu A SERVIS LIPKA s.r.o., mokré čištění koberců Brno. Byly na ně na internetu, dobré reference, tak jsem neváhala a kontaktovala je.

Domluvila jsem se s nimi na čištění koberců až po pracovní době, abychom nemuseli knihovnu zavírat. Je skvělé, že jsou tak flexibilní.

Pracovníci si sebou přivezli velký čistící stroj a vysavač. Je to jedna z mála firem, která čistí koberce strojovou metodou. Tato metoda je velmi účinná, nezanechává na kobercích fleky a koberec je již po vyčištění skoro suchý.

 

Koberec pánové napustili chemií, Bosch RTS, a kotoučovým strojem ho dokonale vykartáčovali. Kartáčováním vznikla pěna, kterou potom odsáli turbo vysavačem. Perfektní práce! Byla jsem nadšená! Koberec vypadal zase jako nový a celá knihovna voněla čistotou. Když přišla do práce kolegyně, také nevěřila vlastním očím. Bylo to pro nás velmi příjemné oživení našeho pracovního prostředí a tímto firmě A SERVIS velmi děkujeme.

 

Výškové čištění fasád, podlah, mytí oken, práce ve výškách Brno

A SERVIS LIPKA, s.r.o., práce ve výškách, čištění oken, fasád Brno, zajišťuje svým zákazníkům službu mytí oken, výloh a výškové čištění fasád. Tuto službu realizuje pro firmy, instituce, úřady, soukromé osoby, nemocnice a zdravotnická zařízení. Díky zkušenostem, které za ta léta firma nasbírala, ví, že není třeba zbytečně používat nákladná leštidla.  Ty způsobují mírné poleptání skleněného povrchu a po doleštění je po čase i po mírném zaprášení vidět snaha po leštění. To vše díky rychleji nachytanému prachu, spadů, aj.

 

 

Mytí oken a výloh nabízí A SERVIS ve dvou formách – servisní mytí a čištění oken, kde si zvolíte servisní cyklus mytí oken či jiných prosklených ploch nebo se tyto služby realizují nárazově a jednorázově. Odstraní vám zatvrdlé nečistoty po stavebních pracích, které vznikají ze zbytků silikonů a tmelů, ale také je-li potřeba zbavit se starých reklam a akčních bannerů. Zaměstnanci vám odstraní polepy, krycí folie a lepidla. Na tato šetrná odstranění se používají korundové, 10 cm široké, žiletky, které zaručí, že okna nebudou poškrábána.

Pro mytí oken ve výškách se využívá vysokozdvižná technika, hydraulické rameno nebo horolezecká technika. Nad prodejní, výrobní nebo skladovací plochou vám bude provedeno výškové mytí, odmaštění, odprašování, impregnace, čištění rozvodů vody, plynu, elektrických rozvodů, vzduchotechniky, klimatizace, ocelových konstrukcí, nosníků, betonových příhradových nosmíků, konstrukčních a nosných prvků hal, budov, objektů, nosných sloupů, stropů, stěn, zdí.