I netradiční okna lze účinně zastínit. Pomůže vám Bohemiaflex CS, s.r.o.!

 

Pokud nechcete svou domácnost vybavit klasickými čtvercovými nebo obdélníkovými okny, můžete si v dnešní době vybrat z mnoha moderních, méně tradičních velikostí a variant oken. Možná si ale nebudete vědět rady, jak a čím tato okna zastínit, aby stínící technika dokázala plnit dokonale své účely a zároveň nijak nekazila vzhled okna. V takovém případě se můžete obrátit na společnost Bohemiaflex CS, s.r.o., která v oblasti stínící techniky patří k největším výrobcům a prodejcům na našem trhu.

 

Sortiment je nabízen společně s odborným poradenstvím

Společnost Bohemiaflex CS, s.r.o. je na našem trhu uznávaným specialistou hned z několika důvodů. V oblasti stínění interiéru se pohybuje již několik desítek let. Zkušenosti v tomto oboru jsou tedy rozhodně nepostrádá. Sama vyrábí druhy pro teriérové i interiérové zastínění. Nabídka je v obou případech opravdu komplexní. Díky dlouholetým zkušenostem v této oblasti dokáže firma Bohemiaflex CS, s.r.o. doporučit a vyrobit ten nejlepší druh zastínění i pro netradiční a specifické druhy oken.

 

Čím se tedy dají zastínit netradiční druhy oken?

Stále častěji vyhledávaným řešením v současnosti je využití více oken vedle sebe nebo dokonce velké prosklené stěny. Pokud byste chtěli zastínit takovou plochu interiérovým stíněním, nejvyšší účinnosti a designu dosáhnou japonské stěny. Z exteriéru budovy by se jednalo zejména o screenové rolety. Pro screenové rolety najdete využití také na úzkých a vysokých oknech, společně s exteriérovými žaluziemi. Žaluzie se dají využít pro tento typ okna i v interiéru nebo také plissé. A co využít v případě atypického tvaru okna? Ta mohou mít zaoblenou podobu, kulatou nebo trojúhelníkovou. Exteriérové stínění se u těchto oken nedoporučuje. Naopak nejvhodnějším druhem interiérového stínění pro tato okna je plissé. Díky své možnosti tvarování je plissé pro tyto druhy oken přímo předurčeno.

 

Všechny nabízené druhy stínění samozřejmě naleznete v sortimentu Bohemiaflex CS, s.r.o. na stránkách www.bohemiaflex-cs.cz.