Inteligentní ohřívač vody OKHE Smart Vám zajistí klidný život!

Společnost DZ Dražice vyvinula nový výrobek, inteligentní ohřívač vody OKHE Smart, díky kterému bude Váš život mnohem jednodušší. Tento ohřívač vody nabízí několik nastavitelných režimů. Ty Vám umožní vodu ohřívat efektivně a navíc s velkou úsporou. Ohřívač OKHE Smart je možno připojit na sníženou sazbu elektřiny a proto můžete ušetřit až dalších deset procent elektrické energie.

 
  

 

Kvalitní displej i ovládací klávesy
ohřívač vodyOhřívač vody OKHE Smart obsahuje velice dobře čitelný displej, který ukazuje teplotu, spotřebovanou energii v kilowatt-hodinách, množství dostupné vody po smísení na 40°C, čas i datum. Dále je zobrazován zvolený inteligentní režim, množství dostupné vody a ikony stavových hlášení. Jedná se například o symbol sněhové vločky, pojistky, topení nebo Err (error = porucha). I přes velké množství ikon je ohřívač OKHE Smart stále uživatelsky velice přívětivý!

Inteligentní režim Smart ušetří minimálně 10% elektrické energie!
Nový ohřívač od společnosti DZ Dražice nabízí inteligentní režim smart. Oproti normálnímu režimu tak můžete ušetřit až deset procent elektrické energie! Ohřívač vody dokáže sledovat chování uživatele a výsledky si zaznamenává. Následně je zpracuje a aplikuje tak, aby množství vody odpovídalo potřebám uživatele v danou dobu. Samozřejmostí je i určitá rezerva, pro případ nečekaného odběru vody. Minimální teplota ohřívače je 45°C.

Režim Smart HDO automaticky sníží teplotu vody
Nastavte si na inteligentním ohřívači vody režim Smart HDO, která se Vám bude automaticky starat o teplotu vody pro momentální spotřebu i při připojení na sníženou sazbu elektřiny! Pokud systém zjistí, že za celý den nebyla vypotřebována nahřátá voda, sníží na následující den teplotu. V případě opačném teplotu zase zvýší.

Pro více informací navštivte www.dzd.cz, nebudete litovat!