Voda, která jde zpět do přírody by měla být čistá

Pokud váš rodinný dům nemá možnost připojení do centrální kanalizace, musíte si odpadní vody vyčistit sami. Přesně proto je tu nabídka domovních čističek odpadních vod od společnosti Ekoplast s.r.o. Protože vodu, kterou si z přírody bereme čistou, bychom také měli přírodě čistou vracet.

 
  

 

Domácí čističky se opravdu vyplatí
čističkahlavní výhody čističek Ekoplast jsou především jejich vysoká účinnost a spolehlivost. Jejich čistící účinnost dosahuje až 95%. Spolehlivý chod bude zaručen i při přerušovaném nátoku do čistírny. Čističky jsou vyráběny pouze z kvalitních nekorodujících materiálů, které zaručují dlouhou životnost produktu. Vaše okolí nebude obtěžováno žádným zápachem ani hlukem, protože konstrukce je zasazená pod povrchem terénu. Osazení a zprovoznění čističky je jednoduché a snadné. Náklady na provoz a energie pro chod čističky odpadních vod jsou opravdu minimální.

Jaká čistička je pro vás nejlepší a jak funguje?
Soplečnost Ekoplast si pro obyvatele rodinných domků připravila sérii čističek odpadních vod BIOFLOW. Jedná se o je typovou řadu mechanicko-biologických čistíren odpadních vod určených pro čištění odpadních vod z rodinných domů a rekreačních objektů. Čistička je složena z jednoho kompaktního celoplastového kontejneru z polypropylenu, který je dělený přepážkami na jednotlivé funkční prostory. Do čističky odpadních vod lze vypouštět odpadní vody z koupelen, sociálního zařízení, kuchyní i myček nádobí.

Více informací a kompletní nabídku čistíren odpadních vod naleznete na www.ekoplast.cz.