Jak a kde správně vybírat vybavení do koupelny?

Koupelna je v každém interiéru místem relaxace, odpočinku a uvolnění. Po náročném dni právě v koupelně ze sebe smyjeme pot a prach a dochází také k uvolnění celého těla. Aby koupelna dokázala opravdu kvalitně sloužit a plnit své účely, měla by být také kvalitě vybavena. Právě proto není vhodné výběr vybavení do koupelny podceňovat.

 

Nezapomínejte na nábytek

Při vybavování koupelny se většina z nás soustředí hlavně na výběr správných obkladů a dlažeb a také na sprchový kout nebo vanu. Koupelnový nábytek považujeme mnohdy spíše za doplňkový sortiment a mnohdy jeho výběru nevěnujeme takovou pozornost, jakou by si zasloužil. A přitom právě nábytek do koupelny má na celkový komfort v koupelnách velmi podstatný vliv. Dělá koupelny opravdu praktickými a hlavně určuje jejich design a eleganci. Nábytek se rozhodně nevyplácí podceňovat.

 

Jaké druhy nábytku jsou do koupelen nejdůležitější?

Dominantní postavení v oblasti koupelnového nábytku mají především skříňky okolo umyvadla. Tato část koupelny je nejdůležitější a využíváme ji nejčastěji. Je vhodné, aby okolo umyvadla byly osazeny praktické a elegantní skříňky do koupelny. Ty musí mít hodně úložného prostoru, protože slouží i k odkládání věcí. Nejčastěji se volí designové skříňky pod umyvadlo tak, aby ladily s designem umyvadel. Nad umyvadlem by nemělo chybět zrcadlo a okolo něho závěsné skříňky. Vedle této sestavy mohou být libovolně využité i úzké, vysoké a volně stojící skříně, například pro ukládání ručníků.

 

 

Kde správně vybrat?

Abyste dokázali vybrat ten správný nábytek do koupelen, musíte nejprve najít toho správného prodejce. Kvalita materiálu a zpracování je velmi důležitá a měli byste mít možnost si tyto zásadní okolnosti ověřit. Bohužel u většiny prodejců nemáte o původu nábytku sebemenší tušení a mnohdy ani samotní prodejci nevědí, kde a jak nábytek vzniká. To je příklad zejména u velkých marketů. Proto je vždy lepší vybírat nábytek do koupelen přímo u výrobce. Zde je původ nábytku jasný od začátku. Výrobci vám navíc mohou nabídnout takové služby, které většina prodejců nemůže.

 

Předním výrobcem na našem trhu je LE BON

Jestli chcete vybírat nábytek vysoké kvality, z široké nabídky, elegantním designu a přímo od výrobce, můžete se podívat do sortimentu nábytku LE BON. Značka LE BON je totiž na našem trhu ověřenou a známou značkou koupelnového nábytku té nejvyšší kvality a moderního designu z české výroby. Najít zde můžete závěsné skříňky do koupelny, skříňky pod umyvadlo a všechny další druhy nábytku do koupelen, které jsou potřeba. Vybrat si můžete ucelené sestavy nebo samostatné skříně. Návrhy nábytku, materiálové zpracování a výrobu zajistí specialisté z LE BON. O původu nábytku máte tedy zcela jasno.