Jak postavit roubenku v moderním a čistém stylu? Chalupa Brusírna vám to ukáže!

Roubenky a poloroubenky máme většinou spojené především s historickou architekturou a ubytováním ve stylu našich babiček. Jedinečné vlastnosti dřeva si však skvěle rozumí i s moderními stavebními styly. Chcete to vidět na vlastní oči?

Tak si dopřejte báječnou dovolenou v Krkonoších v chalupě Brusírna z dílny Martina Roubala. Najdete ji v přívětivém prostředí Černého Dolu, odkud je blízko k zajímavým turistickým pamětihodnostem i vybavenému lyžařskému středisku.

 

Jedinečné spojení přírodních materiálů

Chalupa Brusírna je postavena z jehličnatého stromu – borovice douglasky, a to pouze ze středu kmenů. Dřevo bylo kartáčováním zbaveno měkkých jarních přírůstků, čímž ještě více vynikla jeho jedinečná struktura a vzhled. Celkový dojem moderního bydlení je pak navíc podpořen použitím žuly, skla a železa, jež dohromady tvoří perfektní přírodně-moderní kombinaci, těšící oko každého estéta.

Ale najdete tu i historické vzory-  třeba autentická kachlová kamna nebo půvabné dřevěné trámoví, vytvářející dojem nevšední útulnosti a relaxačního prostředí. A užít si můžete i saunování, koupání ve venkovním sudu nebo pobyt v domácím vinném sklípku, bez něhož by dovolená na horách nebyla zkrátka tím pravým ořechovým.

 

Vezměte s sebou klidně celou rodinu!

Chalupa Brusírna vám nabídne dva čtyřlůžkové a dva dvoulůžkové apartmány, takže se tu můžete ubytovat klidně s celou rodinou nebo opravdu velkou partou přátel. Těšit se můžete i na zajímavé výlety po okolí. Přímo v Černém Dole to bude třeba nejstarší funkční nákladní lanovka ve střední Evropě nebo zajímavá architektura Staré pošty nebo morového sloupu na náměstí.

Pro nadšence do turistiky je v okolí vybudována Pivní stezka, v zimě pak množství běžeckých tras a plně vybavené lyžařské středisko. A daleko to není ani ke Stezce korunami stromů a dalším atrakcím. Ubytování v chalupě brusírna si zkrátka užije opravdu každý!