Nerez a dřevo – stylové zábradlí do vašich interiérů

Tradiční internetový obchod se dveřmi a zárubněmi Dveře.cz již určitě znáte – šest let vévodí nabídce tohoto zboží na českém internetu. Pravděpodobně také znáte interaktivní konfigurační programy na projektování schodišť a viděli jste desítky instruktážních videí, jak si poradit s montážemi ve Vašem bytě. Věděli jste ale, že z nabídky firmy Röhrl s.r.o. pořídíte taky efektní stavebnicové nerezové zábradlí?
Nerezové zábradlí JAP – český výrobce, světová kvalita

Nerezové zábradlí firmy JAP je řešeno stavebnicovým systémem, proto si je kdekdo zvládne namontovat i sám. Pokud nechcete, nemusíte – firma Röhrl s.r.o. ráda montáž zajistí. Ušlechtilé materiály jako dřevo a nerez budou vizitkou Vašeho vytříbeného vkusu a smyslu pro design, přičemž stavebnicový systém přirozeně poskytuje obrovskou variabilitu. A to vše při překvapivě nízkých cenách! Veškeré komponenty můžete zakoupit i samostatně. Jste víceméně přesvědčení, že nerezové zábradlí je to pravé, ale váháte s údržbou? Veškeré přípravky samozřejmě najdete na Dveře.cz pěkně pohromadě s bezkonkurenční nabídkou nerezových zábradlí JAP.

       

Německé nerezové zábradlí Dieda – nekompromisní preciznost, 14 dní dodací lhůta

Málokdo je nadšený z představy, že bude v novém bytě muset chodit po schodech do místností v patře. Pokud patříte k těmto šťastným, vězte, že stylové a vysoce kvalitní nerezové zábradlí značky Dieda si na svých schodech zamilujete tak, že Vám to chození ani tak nepřijde. Dieda kromě zábradlí ke schodišti nabízí kompletní řešení galerie, balkonu, pro zahradu, nebo pro francouzská okna. Bojíte se nekonečného čekání, když je stavba nebo rekonstrukce v plném proudu? 14 dní, více u firmy Röhrl nikdo nečeká. Pokud máte cestu, prohlédněte si sortiment na kamenných prodejnách v Praze a Ústí nad Labem.

Navštivte www.dvere.cz, než bude mít luxusní nerezové zábradlí JAP nebo Dieda Váš soused dříve, než Vy!