Jak stylově vybavit vaší chalupu?

 

Máte na víkendové a prázdninové pobyty vlastní dřevěnou chalupu, ale její interiér vám nevyhovuje? Máte rádi klasické vybavení interiéru chalup, jaké je k vidění ve skanzenech nebo ve filmech? Chtěli byste si svou chalupu vybavit přesně v takovém stylu, jen nevíte, kde všechno vybavení sehnat a jak ho nakombinovat, aby byl výsledný vzhled opravdu dokonalý? Navrhnout a realizovat dobový interiér je složitá činnost.

  

roubalNebojte se spolupráce s odborníky

Pokud chcete mít opravdu dokonalý interiér chalup, rozhodně se nemusíte bát spolupráce s odborníky. Pokud byste se spoléhali sami na sebe, bude vám dlouho trvat, než najdete a seženete to pravé vybavení. Kvůli nedostatku zkušeností se také může stát, že jednotlivé druhy vybavení, které seženete, spolu nebudou vzájemně ladit. I na našem trhu můžete najít v tomto oboru specialisty s dlouholetými zkušenostmi, kteří vědí, co k sobě ladí a kde to sehnat.

  

Kompletní Stavby Roubal s.r.o. je specialistou na roubenky a dobové vybavení interiérů

Kompletní Stavby Roubal s.r.o. je na našem trhu společností, která se specializuje na výstavbu roubenek, poloroubenek a klasických dřevěných staveb, které jsou typické například pro Krkonoše. Právě v této oblasti již firma postavila roubenky i poloroubenky v hojném počtu. Kromě výstavby se ale specializuje také na dobové zařízení interiérů chalup. A to nejen těch, které staví. Služby Kompletní Stavby Roubal s.r.o. a její stylové vybavení interiéru si můžete objednat do jakékoliv chalupy nebo i do svého rodinného domu.

  

kamnaOd návrhů po realizace

Společnost Kompletní Stavby Roubal s.r.o. se specializuje na návrhy dobových interiérů. Zde využívá své dlouholeté zkušenosti v této oblasti díky velkému množství realizovaných zakázek. Podle vašich představ dokáže navrhnout odpovídající interiér do posledního detailu. Po odsouhlasení návrhu také všechny druhy vybavení zajistí a celou realizaci interiéru chalupy také zajistí. Vy se nebudete muset o nic starat a výsledkem bude dokonalý dobový interiér ve vaší chalupě.

  

Ukázky realizací interiéru najdete na stránkách www.roubenkyroubal.cz