V podkroví můžete udělat nádherné místnosti

Půdní prostory a podkroví jsou v mnoha domech nevyužívané. přitom z těchto prostor se mohou vytvořit přepychové místnosti, ze kterých budeme překvapeni. Mnoho z nás se této realizace bojí, protože si nedokáže představit, jak využít zkosené plochy střechy. Právě tyto zkosené stěny jsou velice atraktivní  při správném provedení se mohou stát dominantou každého podkroví.
  

Rekonstrukce podkroví je velice náročná
podklrovíZ půdních prostor a podkroví můžeme mít opravdu krásné a přepychové místnosti. Ovšem realizace podkroví je velmi složitá a specifická. Práce musí být prováděny opravdu odborně. Jestli chcete přestavět půdu na obytné podkroví, tak vás čeká spousta práce a starostí. Půda musí být kvalitně zateplená, podlaha musí být pevná a rozložení místnosti také není jednoduché. Šikminy se musejí využít tak, aby ladily s vybavením a celý prostor musí být naplno využitý. Aby bylo podkroví opravdu dokonalé, svěřte raději realizaci odborníkům.

Firma Svět interiérů ví, jak správně udělat podkroví
Jestli chcete rekonstrukci podkroví věřit opravdovým odborníkům, obraťte se na společnost Svět interiérů. Tato firma má s rekonstrukcí půdních prostor bohaté zkušenosti. Vždy vám poradí nejlepší řešení konkrétních případů. Poradí vám a zrealizuje rekonstrukce podkroví po stavitelské stránce i po stránce architektonické. Díky dlouholetým zkušenostem a mnoha realizovaným projektům si můžete být jistí, že konečný výsledek vašeho podkroví bude opravdu dokonalý.

Fotografie realizovaných projektů a více informací o společnosti Svět interiérů naleznete na www.svetinterieru.cz