Síla designu i u Vás doma

Design je slovem, jež je v posledních desítkách letech neustále omíláno tam a zpět. A stále víc a víc, těžko naleznete někoho, kdo ho ještě neslyšel. Co však doopravdy znamená? Dalece totiž přesáhlo původní latinské de-signare, což znamená označit či vyznačit. Zajisté nám tento rébus pomůže vyřešit designérské studio specializující se na schodiště a zábradlí – Equipe design.

Design světové úrovně
Design je k dnešnímu datu prakticky na každém kroku. Jak v interiéru, tak v exteriéru se každý den setkáváme s „designérskými vychytávkami“. Výraz „design“ totiž v průběhu posledních 30-40 let začal znamenat také návrh, zejména vysoce moderní návrh. A moderní návrh exteriérového či interiérového schodiště rozhodně není žádnou výjimkou, právě naopak.

www.equipe.cz

Ať už Lko, Účko nebo klasické schodiště
Je libo provedení schodiště ve dřevě, kovu či kombinované? Máte zálusk na zajímavou kompozici různých materiálů a výplní? A to ať už si vyberete schodiště v klasické variantě, v provedení do L nebo U, nebo například točité schodiště? Uvidíte, že zakázková výroba schodiště Vám poskytne dostatečný prostor pro své vlastní nápady, které budou okořeněny zkušeným okem se 14 lety zkušeností v oboru. Více informací o schodištích naleznete na

www.equipe.cz.