Jakou čističku vybrat k rodinnému domu?

Potřebujete ke svému rodinnému domku vybrat kvalitní čistírnu odpadních vod? Nebo jste vlastníky trvale obývané rekreační chalupy, která ke svému chodu potřebuje také tento produkt. V oblasti čištění odpadních vod je třeba spoléhat především na kvalitu a volit výrobek, který má vysokou účinnost. Společnost ASIO, spol. s r.o. vám v tomto oboru může jednoduše pomoci. Stačí se podívat na čistírnu AS-VARIOcomp K.

 

Kam je tato čistírna vhodná?
Model čistírny AS-VARIOcomp K je vhodný pro uživatelé rodinných domů nebo trvale obydlených rekreačních chat. Největšími prioritami těchto modelů čističek je vysoká odolnost a spolehlivost a nízké nároky na provoz a údržbu. Dokáže také být šetrná k životnímu prostředí. K vyčištění odpadních vod totiž využívá výhradně aerobní biologické procesy. Nejedná se o žádnou novinku. Tyto účinky jsou potvrzeny mnoha lety provozu při plném zatížení.

 

čistírna odpadních vodčistírna odpadních vod

 

Proč se vyplatí nákup čistírny od ASIO?
Důvodů, pro pořízení čistírny odpadních vod od společnosti ASIO, spol. s r.o. je hned několik. Kromě těch, které již byly popsány je to také snadná manipulace a jednoduchá obsluha čističek. AS-VARIOcomp K čističky jsou základně vybaveny i pochůzným, zatepleným a uzamykatelným poklopem. K čistírně vám bude předloženo také osvědčení o certifikaci podle legislativy EU. Servis a s montáže jsou zaručeny po celém území ČR. Čistírna odpadních vod AS-VARIOcomp K se dá také dodatečně předělat na typ ULTRA. Při využívání typu ULTRA můžete využívat předčištěnou vodu z čistírny ještě jako užitkovou. Dosáhnete tak velkých úspor při spotřebě vody.

 

Kompletní informace o druzích čističek ASIO naleznete na http://www.asio.cz/cz/cistirny-odpadnich-vod