Nenechte se vyhnat ze zahrady tmou

Chvíle strávené na zahradě patří jistě k nejpříjemnějším okamžikům celého dne. Trápí vás ale maličkost, že na vaší zahradě nemáte žádné doplňkové venkovní osvětlení a vy jste donuceni po západu slunce zahradu opustit, i přestože se vám nechce? Existuje efektivní řešení – použijte solární osvětlení.

 

Ekologická varianta osvětlení
www.rajsvitidel.czSolární osvětlení vaší zahrady se vyrábí v mnoha variacích, ale všechna solární svítidla jsou založena na stejném principu. Nejdůležitější součástí solárního osvětlení je totiž solární panel se samodobíjecím akumulátorem. Ten je automaticky dobíjen pomocí slunečního svitu. Odpadá tak nutnost připojení elektrického kabelu, protože tato svítidla jsou absolutně soběstačná. Solární svítidla jsou určena pro venkovní použití, a pro jejich umístění je potřeba vybrat místo, kde slunci nebrání žádná překážka a panel se může se dokonale nabíjet.

Užitečná dekorace vaší zahrady
Solární svítidla bohužel nejsou schopny zastávat funkci hlavního osvětlení, ale na občasné osvětlení zahrady jsou ideálním řešením. Svítidla mají funkci nejen praktickou, ale také dekorativní. Svou hlavní úlohu plní v noci, když osvětlují vaší zahradu. Přes den se pak mohou stát ideální ozdobou zahrad. V pestré nabídce druhů svítidel najdete solární svítidla standardní konstrukce k zápichu do země, k přimontování na fasádu, ale také krásné designové kusy solárního osvětlení pro volné postavení.

Více informací a rozsáhlou nabídku všech druhů solárního osvětlení naleznete na www.rajsvitidel.cz.