Koberec z hověziny –stylové řešení pro váš interiér

Koberce se běžně vyrábí z vlny, akrylu, polyesteru nebo hedvábí. Slyšeli jste už ale o kobercích, které jsou vyrobeny z hověziny? Že ne? Pokud chcete zajímavý prvek do svého interiéru, měly by vás právě tyto koberce zajímat…

 
  

 

Kvalita, která vydrží
Koberce vyrobené z hověziny jsou nejen stylovým doplňkem každého interiéru, ale vyznačují se i skvělými vlastnostmi jako je vysoká výdrž a snadná údržba. Jejich největší předností je ale jejich netradiční moderní design.

Jedinečná nabídka od Bakera
Koberce z hověziny přináší na český trh společnost Bakero export-import s.r.o. Společnost má mnohaleté zkušenosti v tomto oboru a v jejich sortimentu naleznete pouze koberce špičkové kvality. Bakero také poskytuje odborné poradenství, profesionální servis při čištění a opravě koberců a dokonce i možnost vyzkoušet si vybraný koberec u vás v interiéru!

 dsc8609

Vyberte si z nabízených motivů…
Nabídka koberců z hovězí kůže je rozmanitá. Koberce jsou k dostání hned v několika velikostních provedeních – 120x180cm, 140x200cm a170x240cm a pyšní se různými motivy, kterým dominuje čtvercový tvar. Koberce zdobí různobarevné malé čtverce, které vytvářejí nadčasový design. Milovníky klasického stylu potěší koberec s motivem černých a bílých čtverců. Naopak – milovníkům extravagance se zalíbí koberec s černými, bílými a hnědými čtverci, které vytvářejí zajímavou mozaiku. Nabídka je ale mnohem širší, stačí si jen vybrat ten pravý koberec pro vás! Fantazii se meze nekladou. Všechny nabízené koberce z hověziny pochází z Turecka a jsou ručně sešívané!

111

Možností máte mnoho
Bakero prvotřídními koberci z hověziny nekončí. Najdete u nich také mimořádnou nabídku moderních, klasických i orientálních koberců, ručně i strojově vázaných, v široké škále materiálů, barev, vzorů či délky vlasu.

Kompletní nabídku najdete na www.koberce-bakero.cz.