Inspirace pro váš dům – návrat ke kořenům

Tato inspirace je určena pro všechny, kteří se chystají stavět nebo rekonstruovat dům či byt a patří mezi umírněnější typy lidí, kteří dávají přednost klasice a poctivosti přiznaných materiálů i barev. Přestože vám nabídneme nejobvyklejší druhy dlažeb a obkladů, najdete zde možná tip zrovna pro vás.

  

 

 

 

UNI 8 – to je umělý kámen v bílé, béžové, zelenohnědé a šedé barvě. Jedná se o neutrální, ale vysoce efektivní řešení pro interiér i exteriér. Oproti nákupům výběhových sérií v běžných hobbymarketech, je v solidních speciálkách v nabídce celá řada doplňkových prvků, o jakých se vám možná ani nesnilo. Stojí zato se jít podívat a zjistit, že třeba můžete použít stejnou dlažbu s jemnějším zrněním a lesklejším povrchem do haly a kuchyně a její hrubší sestřičku na terasu a okolo bazénu. Ten pak vhodně doplníte oblými bazénovými prvky s protiskluzovým chodníkem ze stejného materiálu. UNI 8 je ideální dlažba jako seriózní základ pro další dokreslení designem, pro skloubení se všemi barvami a perfektní pro snadný úklid (cena od 1103 do 1324 Kč za m2)
  

uni

 

Dalším představitelem klasiky je PIETRA 9 – dlažba, která je velmi populární pro svoji univerzálnost, vynikající schopnost snést silné zatížení a nenápadnou eleganci. V příjemných zemitých tónech je vhodná i pro exteriéry, kde ve větších plochách nejlépe vynikne v kulatých mozaikách a má schopnost dokonale harmonovat s krajinou. Užitné vlastnosti této dlažby budete oceňovat po dlouhá léta, protože patří mezi nejstabilnější (cena od 1449 do 1739 Kč za m2) COTTO 6 –  dlažba z této kolekce je jihoevropskou klasickou stálicí.  Z původní hliněné podlahy vychází tradiční rustikální dlažba, která napodobuje cihlovou a stájovou zem, Vždy bude vypadat jako byste po ní chodili již léta, dosáhnete domorodého dojmu i v novém příbytku. Dnešní použití je obohaceno o moderní možnosti kombinace různých formátů a barevných odstínů, které ale vždy budou mít terakotový základ. Podlaha bude v čistě jižanském stylu, který si velmi rychle našel oblibu i v našich končinách pro svoji schopnost vytvářet teplou a přátelskou atmosféru. COTTO 6 je základ, který přináší rodinnou stabilitu vnitřní vyrovnanost do každého domu. Nyní je v mnoha doplňkových prvcích daleko variabilnější a dává tak prostor pro vznik i velmi moderních podlahových ploch (od 1071 do 1286 Kč za m2). Všechny tyto dlažby jsou vhodné i pro podlahové vytápění.
  

cotto

 

Přijďte se na ně i na mnohé další podívat do showroomu do Biskupské ulice č. 8 v Praze. Zdejší odborníci vám rádi pomohou s výběrem.

www.asso.cz