Mytí výloh v centru města. Výškové práce, čištění fasád Praha 1

Dobrý den za mě i za naši prodejnu Intimissimi v obchodním centru Palladium v centru Prahy. Co se týče našich zkušeností s firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí fasád, výloh, výškové práce Praha 1, pokud se nepletu, tak se stará o výlohy všech našich prodejen v Praze. My jsme tady na Palladiu už určitě minimálně 6 let a po celou tu dobu se nám stará o výlohy právě tato firma. Ač já sama mohu hodnotit až poslední dva roky, co tu dělám vedoucí, nemyslím si, že někdy předtím byl s touto firmou nějaký problém. A já ho určitě neměla ani jednou.

 

 

Výlohy k nám z A SERVISU chodí umývat pravidelně jeden mladý, usměvavý a příjemný pán. Vždy se je snaží umýt dobře a dává si záležet. Věci má vlastní, od nás nic nepotřebuje, dokonce i vodu si nosí s sebou v láhvích a pak si ji nalévá do kyblíku. Připadá mi, že nic moc složitého k umývání nepotřebuje, přesto je ve výsledku často znát, jak to vypadalo před umýváním a po něm. A výloh tedy rozhodně málo nemáme, vlastně včetně skleněných dveří je to pět stran, dokonce na těch předních dvou směrem k vestibulu máme pod hlavními skly několik malých skleněných „tabulí“ (nevím, jak bych to přesně nazvala), které mají možná jen 30 centimetrů na výšku i šířku a musí se k nim pán sklonit či dřepnout, aby je pořádně umyl. K tomu ještě máme skla nad dveřmi, která jsou snad až do 5 metrů výšky.

 

Každopádně s ničím tady pán problém nemá, všechny skla nám dokáže umýt dobře a rychle. Četnost pak máme nastavenou na jednou měsíčně, vevnitř pak dle potřeby. Výlohy však potřebujeme mít umývané pravidelně, navíc je máme osvícené, takže špinavá skla by šla vidět určitě. A když už potřebujeme výjimečně umýt skla i ze dne na den (třeba proto, když nám z klimatizace nad výlohami vyteče voda, což se nám stalo již několikrát), stačí zavolat na jejich firmu či přímo pánovi (telefon nám na sebe nechal) a domluvíme se. Za naše Intimissimi na Palladiu jsme tedy určitě spokojeni.

 

Andrea Veselá, vedoucí prodejny

Neváhejte s ochranou své fasády! Odstranění plísně, graffiti z fasády. Výškové práce Praha 3

O odstraňování graffiti jsem se začal zajímat především ve chvíli, kdy jsem jednou ráno odcházel do práce a na našem domě uviděl obrovské graffiti. A jako naschvál to bylo jen dva měsíce potom, co jsme dům renovovali. Musel jsem urychleně najít někoho, kdo se zabývá odstraňováním graffiti, protože tam nemohlo zůstat. Vypadalo to hrozně, bilo to do očí na kilometry už hlavně proto, že se jednalo o ten nejčastější a nejtrapnější geometrický obrazec, co může někdo nakreslit. Jsem si myslel, že toto je už pod úroveň i pro samotné sprejery. Tipuji, že to byl nějaký blbeček, kterému bylo sotva šestnáct let.

 

Poničení zdí se dá  přecházet aplikací antigraffiti nátěru, jenže já jsem ho bohužel na svém domě tehdy neměl. Moji známí mi doporučili úklidovou firmu, od které si nechali mýt okna a řekli mi, že se zaměřuje i na odstraňování graffiti a ať ji určitě kontaktuji, takže jsem zavolal. Z fasády domu šlo naštěstí graffiti odstranit a poté jsem nechal dům ošetřit tím ochranným nátěrem pro případ, že by se to opakovalo. A taky že jo. Graffiti se mi za měsíc objevilo znovu, ale lidé z firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., odstraňování graffiti, výškové práce Praha 3, ho odstranili už mnohem snáze právě díky ochrannému nátěru.

 

 

Když pouliční vandalové viděli, že jejich čmárání nemá velký smysl, protože ze zdi vždy zmizí, nechali toho. Proto mohu tuto službu odstranění graffiti Praha všem vřele doporučit, protože s ní mám ty nejlepší zkušenosti a určitě se jedná o investici, která se vyplatí, protože snad nikdo nechce mít zničený dům tímto ubohým vandalismem.