Dřevěné podlahy pro náročnou klientelu

Dřevěné podlahy jsou po právu spojovány s luxusem a vytříbený stylem. Tento ryze přírodní materiál se používá již od nepaměti a dodnes ho nedokázalo nic předčít. Příroda nám v této oblasti dává jasně najevo, že jde o nepřekonatelnou komoditu, stejně tak jako v módním odvětví kůže. Dřevěné podlahy patří do nejlukrativnějších oblastí, kam nahlížejí výhradně zákazníci s navýšenými požadavky na životnost, kvalitu a vzhled celkového interiéru. Říkáte, že stojíte na rozcestí a nevíte kudy vaše budoucí kroky ubrat? Možná vás inspirují nevyvratitelné výhody dřevěné podlahy a nakonec se pro tento typ podlahové krytiny rozhodnete.

Hlavní předností dřevěné podlahy je životnost

Dřevěné podlahy oplývají několikanásobně vyšší životností, než je tomu například u laminátové podlahy. Tato životnost navíc vyváží i vyšší pořizovací náklady, jelikož dřevěná podlaha je prvkem na celý život.

Jakmile se vám bude zdát povrch opotřebovaný nebo bude projevovat známky poškození, není nic jednoduššího, než podlahu přebrousit a nalakovat. Rázem se tak stane jako by byla před několika dny nově položena.

 

Dřevěné podlahy jako neopakovatelný zážitek

Při vstupu do jakékoliv místnosti, kde kraluje dřevěná podlaha ihned pocítíte ten rozdíl. Na jedné straně ucítíte typickou přírodní vůni a na straně druhé nadčasový komfort. Tento typ podlahy je vhodný pro všechny typy klientů hledající mimořádnou kvalitu, pevnost, tepelné a akusticky izolační vlastnosti.

Vyberte si dřevěnou podlahu od předních výrobců, mez i které jednoznačně patří Magnum. Podle daného typu dřevin v nabízené kolekci se vyrábějí z evropských, asijských i exotických dřevin. Nezapomíná se ani na africké nebo jihoamerické dřeviny prvotřídních kvalit.