Mytí oken v Praze s tradicí

Mytí oken v našem hotelu zajišťuje firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., se kterou máme již řadu let dobré zkušenosti. Firmu využíváme pravidelně dvakrát do roka. Líbí se mi jejich ochota nám vždy vyhovět v požadavcích. Vždy dojedou v dohodnutém termínu a svoji práci mají předem dobře promyšlenou a zorganizovanou.

Firmy, které jsme poptávali dříve, stále měnily dohodnuté termíny, což nám nevyhovovalo z hlediska provozní doby hotelu. Často se nám také stávalo, že okna nebyla kvalitně umytá, rámy umyli jen povrchně a jakmile sluníčko zasvítilo na skleněné tabule, byly samá čmouha.

Od doby co nám myje okna úklidový tým z firmy A SERVIS LIPKA, tak žádné problémy a připomínky k umytým oknům nemáme. Co se týče mytí oken, mají velmi profesionální přístup a práce jim jde dobře od ruky. Součástí našeho hotelu je i prosklené atrium a krytý bazén, kde je mnoho skleněných výplní.

Zaměstnanci firmy A SERVIS nám poradili výborný nanoimpregnační nátěr, který jsme nechali na skleněné plochy u bazénu a atria nanést. Tento nano impregnační nátěr oken – GSP je naprosto špičková technologie, neboť skleněné plochy se nemlží, nešpiní a všechna voda z něj rychle zteče. Tento nátěr máme již přes dva roky a skleněné plochy jsou stále čisté. Z prvopočátku je to sice dražší investice, ale skla se teď nemusí pravidelně umývat a to i několik let a tím se srovnají náklady, které by byly za mytí těchto skleněných ploch. Především nám odpadly starosti s čištěním těchto těžko dostupných skleněných výplní.

Všichni zaměstnanci z firmy A SERVIS LIPKA, kteří k nám přijeli mýt okna, pracují spolehlivě a profesionálně. Tuto firmu velmi rád doporučím.

 

Není firma jako firma

Zdravím, chtěl bych se zmínit o rozdílné práci dvou úklidových firem, které jsme si pozvali na čištění koberců v naší firmě.

 

 

V loňském roce nám koberce čistila úklidovka, která nejenže dvakrát odložila domluvený termín, ale i její práce s čištěním koberců byla jedna velká katastrofa. Koberce, i když byly podle nich vyčištěné, byly flekaté a na hůř přístupných místech nebyly nejspíš vyčištěny vůbec. U zdi, kolem nábytku byly koberce špinavé a to co bylo podle nich vyčištěné, bylo mokré tak, že nám schly dva dny.

Později jsem se dozvěděl, že jsem si pozval firmu, která má reklamací povícero a že používají extrakční metodu, která koberce nikdy stejně pořádně nevyčistí. Pro laika jako jsem já, to byly nové poznatky a tak jsem si prošel na netu pár diskuzí o čištění koberců, abych věděl, na koho se obrátit, aby nám koberce vyčistily pořádně a hlavně jsem potřeboval spolehlivou firmu, která přijede 100% v domluvený termín.

V naší firmě si nemůžeme dovolit vyklízet kanceláře na domluvený den a čekat na firmu, která pak nakonec vůbec nepřijede. Našel jsem dobré recenze na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která praktikuje metodu strojové čištění koberců v Praze kotoučovým strojem. S firmou jsem se hned zkontaktoval a do dvou dnů mě přijeli koberce vyčistit.

Nedoufal jsem až v tak dobře vyčištěné koberce. Zaměstnanci této firmy pracovali opravdu velmi pečlivě a i místa na kobercích, které byly těžko dostupné pro jejich stroj, vyčistili ručně. Koberce po strojním čištění vysáli vysavačem, který nad mé očekávání koberce doslova vysušil a za pár hodin se mohlo po kobercích chodit.

Zaměstnanci této úklidové firmy, jsou spolehliví a velmi ochotní plnit naše požadavky. Již jsme využili i jejich další nabízenou službu a to mytí oken. Pro ty, kdo hledají spolehlivou firmu na úklid ať čištění koberců nebo mytí oken, vřele doporučuji společnost A SERVIS LIPKA.