Nástěnné osvětlení v neobvyklém provedení dokáže v interiéru divy!

 

V současné době se již žádná místnost neobejde bez osvětlení. Svítidla jsou všude kolem nás, a proto je až alarmující, že jim stále mnoho lidí nevěnuje pozornost. Tím vlastně sráží celkovou koncepci interiéru. Na osvětlení totiž extrémně záleží. Důležitý je nejen výkon, ale i design daného světla. Volba správného osvětlení je jistotou dokonalé atmosféry dané místnosti. Představujeme vám proto hned několik velice zajímavých svítidel. Tentokrát se zaměříme na nástěnné osvětlení.

 

Proč volit nástěnné osvětlení?

Pádných důvodu, proč vsadit právě na nástěnné osvětlení, je hned několik. V první řadě je to jeho vysoká praktičnost. Nástěnné osvětlení může nabídnout efektivní světlo všude tam, kde ho potřebujete. Svítidla stačí umístit na zeď. Nemusíte tedy řešit žádné speciální místo. Jsou nejen vysoce praktická. Nástěnná svítidla – tedy v případě, pokud vyberete opravdu dobře, se mohou stát unikátním dekoračním prvkem. Spojíte tak příjemné s užitečným. Nástěnná svítidla se hodí do všech místností. Největší využití ale najdou v obývacích pokojích, v ložnicích a také na chodbách.

 

Představujeme TOP 3

rajNástěnné svítidlo 3380-2 – je designovou lahůdkou

Milovníky designu musí toto svítidlo nadchnout. Jedná se o nástěnné svítidlo řady Zanzibar od anglické firmy Searchlight. Jeho dominantním materiálem je železo, které je doplněno mramorovým sklem. Svítidlo má ručně zhotovené ozdobné kování, takže vypadá opravdu exkluzivně. Interiéru dodá historický nádech. K mání je za super cenu 1344Kč!

 

rajNástěnné svítidlo 3550CC – jednoduchost a krása

 

Nástěnné svítidlo 3550CC splňuje všechny předpoklady současného moderního stylu bydlení. Má jednoduchý tvar a současně se může stát výrazným prvkem. Hodí se nejlépe do moderních interiérů. Za pozornost stojí jeho nádherně vyvedené držadlo z chromu.

 

rajNástěnné a stropní světlo Artemide DIOSCURI 35 – pro milovníky luxusu

Třetí zajímavostí, na kterou chceme upozornit, je právě toto úžasné svítidlo s vysokou designovou hodnotou. Svítidlo pochází z dílny italského výrobce – firmy Artemide. Jedná se o svítidlo s nadčasovým designem, které dokáže každé místnosti dodat luxusní atmosféru. Je možné ho použít jako nástěnné či jako stropní svítidlo.

 

Pořiďte si domů efektivní nástěnné svítidla i vy. Možností se nabízí mnohem více.

 

Inspiraci najdete na www.rajsvitidel.cz