Spolehlivá firma na mytí oken v Plzni

 

Pro svého vedoucího jsem hledal kvalitní firmu, která zajistí službu mytí oken na jeho domě v Plzni. On sám je časově vytížený, a tak výběr firmy nechal na mém rozhodnutí. Prohledával jsem tedy internet se všemi dostupnými firmami, které tento servis provádí a našel jsem jich hned několik. V úklidových firmách se ale upřímně vůbec nevyznám, takže jsem chvíli hledal a srovnával jednotlivé firmy, abych našel právě tu, která bude odpovídat zadaným kritériím mého vedoucího.

 

 

 

Výběr firmy byl pro mě, jako pro laika v tomto oboru úklidu celkem náročný, protože jsem netušil, jaké možnosti firmy mají a jakým způsobem pracují. Po srovnání několika aspektů jsem se rozhodl najít i nějaké hodnocení, které by mi lépe pomohlo ve výběru. V dnešní době má každá firma na internetu recenze od svých zákazníků, které pro mě byly opravdu stěžejní.

 

Prvním důležitým bodem byla spolehlivost firmy. To firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. se sídlem v Plzni, podle komentářů splňovala. Dále následovala kvalita provedení, rychlost a dobrá práce zaměstnanců. I v těchto bodech firma A SERVIS mezi ostatními obstála, takže jsem se rozhodl objednat právě její služby.

 

Mytí oken proběhlo naprosto v pořádku a můj vedoucí si tuto firmu velmi
chválil.
To mě samotného také velice potěšilo. Společnost A SERVIS můžu tedy opravdu doporučit i ostatním, kteří hledají rychlé, kvalitní a profesionální úklidové služby.

Výškové čištění, mytí a impregnace fasád, aplikace LSG nátěru a voskování podlah Plzeň

Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. provádí v Plzni celou řadu úklidových služeb. Ve výškách se zaměřuje na čištění fasád od zelených plísní, mechů a spor. Problém plísní na zdech domů se objevuje především na severních stranách, na které nesvítí slunce. Fasáda zde pak vlhne a tvoří se živná půda pro výskyt mikroorganismů. Pro tento problém má firma řešení v podobě LSG nátěru. Pomocí LSG se zamezí vstupu molekul vody do stěn. Fasáda ale může dýchat, a právě tím se zamezí tvoření vlhkosti, která způsobuje tvorbu plísní.

 

Fasády pracovníci firmy čistí i od běžného městského znečištění. Běžné čištění fasád se provádí tryskáním vysokotlaké vody s aktivní čistící složkou, která fasádu účinně vydezinfikuje. Po vyschnutí fasády se doporučuje nanést speciální nátěr, který zároveň působí jako antigraffitová ochrana. Tento nátěr ochrání budovu po dobu 4–6 let.

 

Další hojně využívanou metodou čištění fasád je pískování. Tato metoda je vhodná zejména na odstraňování graffiti z historických budov a k čištění pomníků nebo soch od mechů a řas, odstraňování nátěrů a koroze z kovových konstrukcí, čištění olejových skvrn na betonu nebo dlažbě. Toto čištění je realizováno jemným abrazivem – pískem, skořápkami ořechů nebo granitem.

 

 

Firma A SERVIS provádí také čištění podlah strojovou metodou. Umí vyčistit podlahy, které jsou zašlé, mastné nebo silně znečištěné po stavbě či rekonstrukci. K tomuto čištění používá různé chemie. Vždy ale záleží na tom, z jakého materiálu je podlaha vyrobena. Zaměstnanci této firmy jsou důkladně proškoleni, a tak vždy přesně ví, jakou chemii použít. Firma dokáže vyčistit podlahové krytiny jako je linoleum, marmoleum, dřevěné podlahy a parkety, plovoucí podlahy, dlažbu i kamenné podlahy. Po této činnosti bude podlaha vždy dokonale a hloubkově vyčištěná. Na vyčištěné podlahy doporučuje firma nanést vosk, který podlahu zakonzervuje. Takto navoskovaná podlaha nejen, že dobře vypadá, ale také se lépe udržuje. Tento vosk má protiskluzový efekt. Voskování podlah se doporučuje v obchodních centrech, firmách, administrativních budovách, nemocnicích a v dalších místech, kde je vysoká koncentrace osob.