Jak vybrat vhodné bezpečnostní dveře?

Přejete si pro svou rodinu to nejlepší a zajímáte se aktivně o bezpečí své rodiny? Pak se i Vám jistě budou hodit tipy, jak vybrat ty nejlepší bezpečnostní dveře pro Vaši bezpečnost. Bezpečnostní dveře GERDA, SHERLOCK, NAPAKO a dalších renomovaných firem Vám přináší společnost D&L Mont.
 
 
 
 
 
  
 
 

Všechny bezpečnostní dveře zajistí bezpečí
bezpečnostní dveřeKlasická mýlka lidí je, že nemá cenu kupovat bezpečnostní dveře, ani ty nejlevnější, protože „stojí skoro stejně jako nějaké zdobené”. Podle ceny se však obyčejné dveře a bezpečnostní dveře nedají srovnávat. Není to o tom doufat, že jelikož ozdobné dveře jsou též drahé, tak přece musí být také bezpečnostní. I ty nejlevnější bezpečnostní dveře jsou bezpečnější než jakékoli obyčejné dveře, které mají jen jeden zámek a visí na 3 pantech, které lupič překoná za několik vteřin.

Vybíráme nejvhodnější bezpečnostní dveře
Podle čeho vybírat bezpečnostní dveře? Nejdůležitější je, že vybíráte bezpečnostní dveře. Všechny tyto dveře – alespoň tedy renomovaných značek – mají atestaci a jsou vyztužené. Každé bezpečnostní dveře jsou instalovány do speciálních zárubní (speciálních futer) – již to je obrovský rozdíl oproti obyčejným, neboť je není možné vysadit. Rozdíly naleznete v bezpečnostní třídě, jejich tloušťce a počtu čepů, které dveře jistí – u základních je počet čepů 3p + 6, u špičkových bezpečnostních dveří i 3p + 16. Více informací a kompletní nabídku bezpečnostních dveří naleznete na